نمایندگی تعمیر هارد وسترن دیجیتال WD – نمایندگی تعمیر هارد سیگیت

اول از همه از تمام دوستان و خوانندگان محترم عذر خواهی می کنم که بعنوان نمایندگی تعمیر هارد وسترن و سیگیت شما را به این صفحه کشانده ام . حقیقت امر این است که وظیفه خود دانستم تا به مردم خوب کشورم اطلاع رسانی کنم تا گول مراکزی که خود را مرکز تخصصی تعمیر هارد وسترن wd و سیگیت در ایران معرفی می کنند را نخورند .
با تمام تلاش هایی که شد باز افراد سودجو با این عناوین مشتری را به مرکز خود می کشانند در تایتل و توضیحات صفحاتشان از کلمات نمایندگی تعمیر هارد شرکت سیگیت و وسترن استفاده و سعی در فریب مردم دارند .
علت اینکه باعث شد تا من و چندین مرکز تعمیر و بازیابی اطلاعات اطلاع رسانی کنیم بخاطر اینکه شاهد بودم مشتریان به مرکز ما می آیند و اذعان می فرمایند که هارد ما قبلا در نمایندگی تعمیر هارد وسترن بوده و یا قبل از شما در نمایندگی تعمیر هارد سیگیت بوده! که حتی تا آخرین لحظه خروج از این مراکز نمی دانستند که آنجا نمایندگی تعمیر هیچ شرکتی نبوده است!
وقتی با این افراد صحبت می کنیم که خواهشا این نوشته های فریبکارانه را از سایتشان پاک کنند میگویند شما بروید علم و تکنیک های سئو یاد بگیرید. ولی به نظر خودم این سئو کثیف است که به دروغ مشتری را به مرکز شان می کشانند.
جالب است که بدانید می گویند کسی که باید از ما شکایت کند شرکت وسترن یا سیگیت می باشد و شما هیچ حقی ندارید چیزی بگویید!

باز تاکید می کنم که هیچ مرکزی در ایران نماینده تعمیر هارد Seagate و Western digital نمی باشد.

از تمام خوانندگان سایت نوین هارد تشکر فراوان دارم و همیشه مدافع حقوق مردم هستم.
هومن نورمحمدی – نوین هارد

One thought on “نمایندگی تعمیر هارد وسترن دیجیتال WD – نمایندگی تعمیر هارد سیگیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *