مرکز ریکاوری هارد

بهترین مرکز تخصصی تعمیر بازیابی اطلاعات ریکاوری جراحی هارد در ایران

این فیلم در مرکز ریکاوری نوین هارد برای علاقه مندان به بازیابی اطلاعات هارد منتشر شده است.

مرکز نوین هارد مجهز به بهترین ابزار و دستگاه برای جراحی و بازیابی و بازگردانی و ریکاوری فوق پیشرفته هارد در تهران می باشد.

تخصص و تجربه و ابزار تخصصی دست به دست هم می دهند تا بالاترین در صد موفقیت ریکاوری اطلاعات هارد در این مرکز بدست بیاید.

مرکز بازیابی اطلاعات از انواع مختلف سیستم عامل و همه مدل فایل هارد حتی با پسوندهای نا شناس.

بعضی فایل ها خاص می باشند و باید ساختار آنها را برای بازیابی اطلاعات بررسی کنیم و یک برنامه جدید برای دستگاه طراحی نماییم تا بتوانیم اطلاعات این هارد ها و این گونه فایل ها را بازیابی کنیم فایل های ویدئو رم دوربین های فیلم برداری نیز به این گونه می باشد. این مرکز متخصص در بازیابی اطلاعات فایل های فیلم می باشد.

تجربه کاری بر پایه اصول صحیح تئوری یکی از عوامل موفقیت مرکز ما در بازیابی اطلاعات می باشد.

هارد لپ تاپ اکسترنال نوت بوک بصورت فوق تخصصی در این مرکز بازیابی اطلاعات می گردد. دستگاه بازیابی اطلاعات pc3000 روسی, نتیجه چندین سال تلاش شرکت ACE روسیه می باشد که مرکز ریکاوری نوین هارد با ترکیب این دستگاه با ابزار های دیگر هارد نتایج خوبی در بازیابی اطلاعات گرفته است.

مرکز بازیابی اطلاعات هارد

مرکز نوین هارد بالا ترین تخصص و خدمات بازیابی هارد دیسک به منظور برگرداندن اطلاعات را ارایه می دهد.

تجهیزات مرکز ریکاوری نوین هارد در ایران بهترین است.

تجربه و علم به روز و دانش فوق العاده در بازیابی ریکاوری اطلاعات تعمیر مرکز نوین هارد زبانزد مشتریان و همکاران محترم می باشد. هر مشکل و خرابی سخت افزاری نرم افزاری در هر مدل و مارک و برند هارد, تعمیر و بسیاری از ایرادات هارد را بازیابی و دسترسی به اطلاعات را میسر می سازیم.

بالاترین ارائه خدمات ریکاوری به بهترین شکل ممکن هدف مرکز بازیابی اطلاعات نوین هارد است.

مرکز ریکاوری هارد

خدمات تخصصی مرکز بازیابی اطلاعات ریکاوری تعمیر نوین هارد

مرکز ما تعمیرات هارد را بصورت حرفه ای و بسیار دقیق و تخصصی انجام می دهد. یکی از روش های ابتکاری این مرکز تعمیر هارد سیگیت و WD می باشد که بعد از تعمیر تخصصی, هارد مانند هارد نو قابل استفاده می شود. روش تعمیر انواع هارد مانند مکستور سیگیت تا باراکودای ده , یازده و بالاتر, وسترن دیجیتال wd و بقیه مدل ها با یکدیگر بسیار فرق می کند.

مرکز تعمیر هاردمرکز ما قوی ترین دانش و تجربه روی تعمیر ساختار همه مدل هارد لپ تاپ و پی سی کامپیوتر را دارد. تعمیرات بدسکتور هارد سامسونگ کمی مانند هارد توشیبا می باشد بخاطر اینکه مدل سامسونگ ماژول ترنسلیت مانند هارد های دیگر ندارد. مدل هارد سامسونگ و توشیبا قابلیت تعمیر بدسکتور بسیار بالایی دارند و بسیار می توان روی خرابی های سکتور آنها کار کرد.

این مرکز در زمینه تعمیر و ریکاوری تخصصی درایو هارد های سوخته ساتا و آی دی فعالیت دارد

بزرگترین آرشیو انواع مختلف برد برای بازیابی اطلاعات را طی ده ها سال جمع آوری کرده ایم. تعمیر برد هارد یکی از تخصص های مرکز ریکاوری هارد ما می باشد. تعمیر انواع مختلف هارد مکستور   سیگیت   فوجیتسو   وسترن دیجیتال   سامسونگ   هیتاچی   توشیبا   آی بی ام

Maxtor   Seagate   Western digital   WD   Sumsung   Hitachi   Toshiba   Fujitsu   Ibm

تعمیر تخصصی هارد با هر ظرفیت و ایرادی در مرکز ما با کامل ترین تست ها انجام می گیرید ما روی ساختار انواع مدل هارد شناخت کافی و بسیاری داریم.

بهترین ریکاوری و تخصصی ترین مرکز بازیابی اطلاعات هارد در ایران مرکز نوین هارد می باشد.