مشکل فضای هارد کامپیوتر

مشکل فضای هارد کامپیوتر

سلام به همگی
هارد اکسترنال 2 ترا سیگیت به مشکل عجیبی خوردم  
این هارد وقتی که وصل میشود به کامپیوتر هیچ درایوی ظاهر نمیشد ….بردم بیرون برا تعمیر گفتن علاج نداره  
بازش کردم به صورت مستقیم ( اینترنال ) به کامپیوتر وصل کردم …. ولی فقط یه ترا از فضای هارد برگشته کسی ترفندی نداره بتونم ما بقی فضای هاردو پس بگیرم؟؟؟؟

هومن نورمحمدی:

این ایراد مربوط به ماژول هارد است اگر تشریف بیاورید دفتر کار ، همان لحظه هارد را برایتان با دستگاه pc3000 درست می کنیم.

شما حتما باید به یک مرکز تخصصی هارد مراجعه می کردید که مجهز به ابزار تخصصی تعمیر هارد باشد. تخصص شما از آن مکانی که برای تعمیر هارد مراجعه کردید بالاتر بوده است که هارد را بصورت اینترنال تست کرده اید.

در پست های قبلی علت خوانده نشدن هارد اکسترنال توضیح کامل داده شده است.

هارد مشکلات متنوعی پیدا می کند همین که در هارد شما یک ترابایت فضای خالی قابل دسترس می باشد مطمئنا هارد شما قابل تعمیر و فضای باقی مانده به هارد تان برگردانده می شود.

اطلاعات هارد نیز احتیاج به ریکاوری ندارد و در خود هارد نمایان می گردد.

 

۲ thoughts on “مشکل فضای هارد کامپیوتر

  1. با سلام من هارد. Adata 710 دارم که فرمتش به RAWتبدیل شد با نرم افزار diskcheck اومدم درستش کنم در طی عملیات خواندن روی نقطه 2545 ایستاد و بعد از چند دقیقه ارور پیدا کرد از نرم افزار خارج شدم الان که دوباره هارد رو وصل میکنم توی دیسک منجمنت هارد رو به صورتnot instalized میاره وقتی روش میزنم که فرمت کنه به صورت mbr خطای the device not ready میاره الان باید چکار کنم

    1. دستکاری نکنید و صبر کنید تا مرکز نوین هارد در سال جدید مشغول به کار گردد . تمام هوطنان عزیز می دانند که این روز ها اکثر مشاغل به علت وجود کورونا به مشکل خورده اند .

Comments are closed.