center novin ابزار جراحی سیگیت

مرکز تعمیر بد سکتور هارد

۱ Star۲ Stars۳ Stars۴ Stars۵ Stars (۲ رای, میانگین: ۵.۰۰ از ۵)
Loading...

مرکز ما تعمیرات هارد را بصورت حرفه ای انجام می دهد. یکی از روش های ابتکاری این مرکز تعمیرات هارد دیسک سیگیت می باشد که بعد از تعمیر تخصصی, هارد مانند هارد نو قابل استفاده می شود.

هارد دیسک کامپیوتر, لپ تاپ, سوخته, خراب, معیوب و مشکل دار در مرکز تعمیرات تخصصی نوین با ابزار های پیشرفته و روش های ابتکاری تعمیر بازیابی ریکاوری اطلاعات می گردد. مرکز تعمیر بد سکتور هارد

روش تعمیر هارد دیسک مکستور سیگیت تا باراکودای ده , یازده و بالاتر, وسترن دیجیتال wd و بقیه مدل ها با یکدیگر بسیار فرق می کند بخاطر اینکه

 

هر مدل هارد, روش و ساختار تعمیر خاص خودش را در ترنسلیت و تعمیر بد سکتور دارد.

مرکز ما قوی ترین دانش و تجربه روی ساختار تعمیرات همه مدل هارد دیسک لپ تاپ و تعمیر هارد پی سی کامپیوتر را دارد.

تعمیرات بدسکتور درایو هارد سامسونگ کمی مانند هارد توشیبا می باشد بخاطر اینکه این مدل هارد ماژول ترنسلیت مانند هارد های دیگر ندارد. قابلیت و ظرفیت بدسکتور گیری و تعمیرات بسیار بالا یی نسبت به هارد توشیبا دارد و بسیار می توان روی خرابی های سکتور آنها کار کرد.

جالب اینست وقتی روی تعمیرات هر مدل از هارد کار میکنیم متوجه می شویم با وجود تشابه کمی که دارند ولی ساختار بد سکتور هر کدام با دیگری بسیار فرق دارد و روش تعمیر درایو هارد خراب و بدسکتوری در این مدل هارد ها یکی نمی باشد.

در تعمیر هارد سامسونگ رابطه لیست های ALIST , SLIST , TLIST , DLIST بسیار جالب و چگونگی ساخت ترنسلیت سکتور ها با این لیست ها مختص خود این مدل هارد می باشد و فرمول تعمیرات خاص خودش را دارد.

پیدا کردن این الگوریتم های تعمیرات حاصل کار و تحقیقات مرکز نوین بوده است و تمامی مدل هارد ها را بخوبی بدسکتور گیری, تعمیر و بازیابی اطلاعات می کنیم.

مرکز تعمیر بد سکتور هارد

امتیاز
تاریخ بازنگری
موضوع
مرکز تعمیر بد سکتور هارد
رتبه
51star1star1star1star1star

پست های پیشنهادی

۱۸ گفتگو درباره “مرکز تعمیر بد سکتور هارد

 1. سلام
  من چند تا هارد ۴ – ۲- ۱ ترا و ۵۰۰ اینترنال دارم که بدسکتور دار هستند و به عنوان بدسکتور دار گرفتم ولی با پارتیشن بندی استفاده می کنم و با hdd regenator هم امتحان کردم بدسکتور ها درست نمیشه و گیر میکنه به بدسکتور که میرسه می خواستم بدونم شما میتونید با دستگاه بدسکتور ها را درست کنید حتی اگر فیزیکی باشه بدسکتور ها و طوری باشه که اسمارت هارد که به رنگ زرد و قرمز هست مثل روز اولش بشه ؟و از نظر هزینه چطور هست البته نیازی به ریکاوری ندارم و فقط تعمیر هارد…
  ممنون میشم پاسخ بدید.

  1. بله امکان درست کردن بدسکتورها هست و اگر بدسکتور فیزیکی باشد می توان آن را از هارد حذف نمود.
   وقتی بدسکتور ها درست یا حذف گردید آنرا در لیست دیفکت کارخانه ای ذخیره می کنیم . ماژول اسمارت ریست و صفر می گردد و مشکل اسمارت برطرف و سلامت هارد 100 می شود.
   هزینه های تعمیر هارد را بعد از تعطیلات نوروزی تلفنی سوال کنید.

 2. ممنون از پاسخ کامل شما …
  و چند تا هارد لپ تاپ ۱۶۰ تا ۷۵۰ هم هست بدسکتور دارند و اون ها هم به همین روش که فرمودید درست میشوند با اون اینترنال های کامپیوتر جمعا ۱۵ تا هستند و حدودی بفرمایید ارزش هزینه کردن و تعمیر داره مخصوصا این ظرفیت پایین ها را میگم و احتمال داره از این که هست وضعیت شون خرابتر بشه و با شماره همراه تماس بگیرم یا شماره دفتر برای سوال در مورد هزینه تعمیر؟

  1. تعمیر به شرط این است که هارد شما را مانند هارد نو کنیم.
   هزینه تعمیر هارد ما ثابت و به ظرفیت و مدل هارد بستگی دارد و همیشه تعمیرات به صرفه می باشد.
   احتمال این نیست که وضعیت هارد بد تر شود ما سعی می کنیم همه هارد های شما را تعمیر کنیم.
   درصد موفقیت در تعمیرات هارد ما حدود 90 درصد بوده است.
   بعد از تعطیلات می توانید با هر دو تلفن تماس بگیرید فرقی نمیکند ولی در حال حاضر پاسخگوی تلفن نیستیم.

 3. سلام
  تماس گرفتم ولی خیلی بالا گفتند هزینه های تعمیر را تقریبا هزینه تعمیر هر هارد با قیمت یه هارد دست دوم سالم از همون ظرفیت برابری میکنه …فکر میکنم همینطوری معیوب فروخته شه به صرفه تر باشه و حالا ما چند تا هارد داریم برای تعمیر اصلا جای تخفیف نداره؟

 4. سلام
  امروز تماس گرفتم در مورد قیمت ها که خیلی بالا بود برای تعمیر و در حد یه هارد کارکرده سالم با همون ظرفیت بود .
  آقای مهندس اگر راه داره لطف کنید و کمتر حساب کنید
  ممنون

 5. سلام
  دیروز 9 عدد هارد برای تعمیر ارسال شد که امروز باید به دست تون رسیده باشه یا برسه …
  امیدوارم که همگی درست بشن و البته در هزینه تعمیرات هم با توجه به اینکه چندتا هست بی زحمت خوب حساب کنید مشتری بشیم و البته قبلش من با یه مرکز دیگر تو ساختمان خودتون تماس داشتم که خیلی کمتر گفتند هزینه تعمیرات را ولی دوست داشتم شما زحمتش را بکشید.

  1. هارد های شما دستمان رسید. چشم هزینه را برای شما تغییر خواهیم داد. هزینه تعمیر هارد در مراکز مختلف بسیار با هم متفاوت است. روش تعمیر نیز خیلی فرق می کند.
   مثلا: یکی از همکاران میگفت اگر هارد دیتکت کند یعنی هارد درست شده . وقتی پرسیدم هارد را از نظر رایت و خواندن سکتور تست نمی کنید ؟ همکار جواب داد : اگر بخواهیم این کار را بکنیم صرف نمی کند! – یک همکار دیگر به گفته خودش هفته ای یکبار هارد مشتری را درست می کرد و مشتری دوباره هاردش در هفته بعد خراب می شد و پیشش می رفت.
   من شخصا اعتقاد دارم اگر مشتری هزینه تعمیر پرداخت می کند باید هاردی در حد هارد نو بعد از تعمیر تحویل بگیرد.
   وقتی مشتری بعد از یکسال به من میگه آقای نورمحمدی ازت تشکر کنم بابت تعمیر هارد که هنوز هاردم داره خوب کار میکنه, واقعا لذت می برم و در کار تعمیر بسیار دقت می کنم.

 6. آقای مهندس همین که شما پاسخگو هستید یک دنیا ارزش داره و نشون میده کیفیت کار شما را و ممنون بابت لطفی که به بنده دارید…
  و ۱۰ تا از هارد های با ظرفیت ۱ ترا و کمتر بیشتر لپ تاپی را دیدم بصرفه نیست نفرستادم و راضی بودم نوبت بعدی حتما خدمت تون می فرستم .

 7. سلام
  آقای مهندس ببخشید به علت مشغله زیاد فرصت نکردم یک سری هارد داشتم خدمت تون بفرستم و دراولین فرصت ارسال میشه برای تعمیر …

  فقط چند تا سوال داشتم این هاردها این ایرادها را دارند

  هاردی که بدسکتور داره و سرعت رید خوب و سرعت رایت خیلی کم هست
  هاردی که دیتکت میشه و پیغام فرمت میده ولی فرمت نمیشه
  هاردی که کلا کند شده و قابل استفاده نیست
  هاردی که وقتی روشن میشه صدای خش خش و تق تق و کلا صداهای مختلف میده
  کدوم احتمال تعمیر شدن دارند؟
  ممنون که وقت میگذارید و پاسخ میدید.

  1. مشکلات زیر قابل رفع و تعمیر می باشد

   • بدسکتور هارد
   • سرعت Read و Write
   • فرمت نشدن هارد
   • کندی هارد
   • دیتکت نشدن
   • و …

   هاردی که صدای خراش میدهد قابل تعمیر نیست ولی درصد بسیار کمی از هارد های صدا دار قابل تعمیر می باشد.

 8. با سلام
  من درايوم رو با ويندوز 7 قفل کردم بيت لاکر بعد ويندوز 8.1 زدم بعد يه مدت دوباره اومدم ويندوز 7 بزنم ولي درايو هامو نميشناخت درايو ز رو فرمت کردم ويندوز زدم ولي درايو هاي ديگه رو نميشناخت با برنامه اوسلکتور بوت کردم ديدم فرمت درايو هارو لينوکس.. نشون ميده منم چنج تايپ کردم و ان تي اب اس کردم قبلا براي تبديل فت به ان تي اف اس يابرعکس بدون از دست دادن اطلاعات استفاده ميکردم ولي الان دوتا درايو يکي براي ويندوز دومي هم يه دارو 800 مگي مياره اطلاعات رو همه اش رو ريکاوري و روي يه هارد اکسترنال ريختم ولي درايوي که با بيت لاکر قفل شده بود رو نتونستم ريکاوري کنم هارد فرمت نشده و اور رايت نکردم پسورد درايو فقل شده رو هم دارم هاردمم توشيبا هستش آيا امکان ريکاوري داره؟ ممنون ميشم راهنمايي کنيد

  1. اگر درایوی که قفل بیتلاکر کرده اید تغییر سکتور یا فرمت نشده باشد قابل بازیابی اطلاعات است.
   دستور تغییر فرمت پارتیشن به فرمت دیگر باعث اور رایت سیستم فایل درایو می گردد و در مواردی اطلاعات پوشه بندی پارتیشن ازبین میرود و در درایو بیتلاکر امکان دارد دسترسی به اطلاعات غیر ممکن گردد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *