تعمیر ریکاوری بازیابی اطلاعات هارد سامسونگ Samsung

هارد سامسونگ به اندازه های 1.8 اینچی, 2.5 اینچ لپ تاپ, 3.5 اینچی اینترنال و اکسترنال ساخته شده است.

هارد دیسک 1.8 آن در ظرفیت های 30 / 40 / 60 / 80 / 120 / 200 / 250 گیگابایت و سامسونگ هارد نوین samsungهارد های 2.5 لپ تاپ Samsung در ظرفیت های 20 / 30 / 40 / 60 / 80 / 120 / 160 / 250 / 320 / 400 / 500 / 640 / 1000 و هارد دیسک 3.5 اینچی اینترنال سامسونگ نیز مانند ظرفیت هارد 2.5 اینچ و همچنان 10 / 200 / 750 / 1000 / 1500 / 2000 گیگابایتی می باشد.

هارد سامسونگ حدود 50 خانواده دارد که معروف ترین آنها هارد دیسک لپ تاپی M8E می باشد که داخل اکثر هارد های اکسترنال حتی مدل سیگیت موجود است.

در حال حاضر بدسکتور گیری آن بخوبی تعمیر هارد های وسترن و سیگیت می باشد و تعمیر سکتور های هارد سامسونگ براحتی انجام می شود و تعمیر هارد های بدسکتوری آن برای ما نسبت به دیگر تعمیرات هارد بسیار عالی شده است.

ریکاوری اطلاعات در جراحی هارد لپ تاپی آن بسیار موفقیت آمیز می باشد و در صد بالایی از بازیابی اطلاعات فیزیکی را دارد ولی هارد های مشابه سامسونگ پی سی یا 3.5 اینچی آن برای تعویض هد به سختی پیدا می شود.

برد های 3.5 آن بسیار کم است و اگر برد هارد Samsung تان بسوزد نمونه سالم آن برای تعویض به سختی پیدا می شود ولی اکثر برد های سامسونگ برای بازیابی اطلاعات در آرشیو بورد هایمان موجود است.

در کل ما مدل هارد Samsung جدید را خوب نمی دانیم و هارد های جدید اکسترنال پاسپورتی سیگیت نیز جزء مدل هارد های سامسونگ محسوب می شوند.

هارد های 2.5 اینچ لپ تاپ آن در بازار بسیار فراوان شده است که بیشتر در داخل هارد های اکسترنال بکار می رود.

در حال حاضر تمام تمرکز کاری ما روی تعمیر و ریکاوری این مدل هارد است و هر چه بیشتر روی هارد دیسک مدل سامسونگ کار می کنیم پی به اختلاف ساختار آنها با بقیه مدل هارد های دیگر در تمام جهات می شویم.

ساختار هارد سامسونگ

از روی مدل هارد خیلی اطلاعات می توان بدست آورد مثلا خانواده هارد دیسک و ظرفیت هارد و تعداد هد و رابط اتصال آنها. با این حال تعداد هدی که در مدل نوشته شده امکان دارد اشتباه باشد کمتر یا بیشتر باشد که باید خود هارد دیسک با دستگاه تست گردد.

در سامسونگ خانواده هارد دیسک را روی لیبل آن می نویسد که بعضی وقتها اشتباه درج شده است و نشان می دهد که در بعضی خانواده ها قطعات فیزیکالی آنها با هم مشابه می باشد.

ساختار هارد های سامسونگ را می توان به 2 بخش قسمت کرد.

  1. هارد های قدیمی کلاسیک
  2. هارد های ساختار جدید T که از سیستم هدهای بیشتری بهره می برد و ...

هارد دیسک های Samsung نیز همانند سیگیت از ترمینال برای مشخص شدن مراحل کار و عیب یابی بهره می برد.

هارد لپ تاپ سامسونگ داخل هارد اکسترنال

کار و تحقیق روی هارد دیسک سامسونگ 2.5 لپ تاپ

در این ایام تمام تمرکز ما روی هارد های سامسونگ 2.5 لپ تاپی می باشد. این مدل در این روز ها بسیار فراوان است در تمامی هارد های اکسترنال مانند ADATA , TRANCSEND , SONY , و ... حتی داخل مدل اکسترنال سیگیت, هارد Samsung قرار می دهند.

چندین وقت است که فقط روی هارد های سامسونگ از جراحی هارد دیسک گرفته تا بدسکتور گیری و تعمیر آن کار می شود. نقطه تمرکز ما روی ماژول های هارد های سامسونگ برای ریکاوری اطلاعات می باشد و بصورت تخصصی روی آن در حال کار و بررسی و تحقیق هستیم.

یکی از مهم ترین مشکل بازیابی اطلاعات هارد دیسک سامسونگ گم شدن یا از بین رفتن بورد اصلی آن می باشد که در بعضی مدل های آن مچ کردن بورد با سیلندر به سختی انجام می شود.

پسورد هارد سامسونگ در بایاس لپ تاپ سریع در عرض چند ثانیه برداشته می شود.

تعمیر هارد سامسونگ

تعمیر و بازیابی اطلاعات هارد دیسک خراب سامسونگ بصورت فوق تخصصی می باشد

در مدل هارد های Samsung اکسترنال و اینترنال و لپ تاپ, همانند مدل وسترن دیجیتال و توشیبا و سیگیت برای تعمیر می توان هد خراب را برداشت و آنرا درست و ترمیم کرد.

روی این تکنیک کار و تحقیقات زیاد کردیم و موفق به انجام آن شده ایم و برای تعمیر هارد سامسونگ خیلی بدرد می خورد و درصد تعمیرات را خیلی بالا می برد ولی برای بازیابی اطلاعات آن هد خراب حتما باید جراحی و تعویض هد گردد.

در این مرکز مدل هاردهای سامسونگ اکسترنال و اینترنال را همانند مدل هارد دیسک های وسترن دیجیتال و سیگیت و توشیبا و مکستور بصورت حرفه ای تعمیر و بازیابی اطلاعات و ریکاوری می کنیم و هیچ فرقی بین مدل های هارد برای ما ندارد.

جراحی هارد سامسونگ با ابزار Hddsurgery

موتور هارد های لپ تاپی سامسونگ جدید که به نام هارد سیگیت عرضه می شود به صورت قابل توجه ای ضعیف می باشد که باعث شده این مدل هارد بدون ضربه خوردن مشکل سخت افزاری پیدا کند. درصد موفقیت در جراحی آن 90 درصد است. مرکز نوین هارد مجهز به ابزار جراحی Hddsurgery برای تعویض هد و موتور و دیسک هارد سامسونگ 2.5 و 3.5 اینچ می باشد.

پاسخ به سوالات