مرکز ریکاوری هارد

بهترین مرکز تخصصی تعمیر بازیابی اطلاعات ریکاوری جراحی هارد در ایران

مرکز تعمیرات ( Novin ) نوین هارد با بیش از چندین سال سابقه در حوزه بازیابی اطلاعات هارد بصورت علمی و با استفاده از ابزار آلات روز دنیا میتواند در کمتر از چند دقیقه اطلاعات و دیتای هارد سوخته شما را عیب یابی ریکاوری و تعمیر کند. تجهیزات حرفه ای و بروز آپدیت شده و قدرتمند در زمینه بازیابی اطلاعات مرکز ما امکان فعالیت بر روی تمامی مدلهای هارد سوخته را می دهد.

pc3000 ما آپدیت شده در سال 2018 می باشد و همه مدل هارد سوخته برای تعمیرات ماژول و پسورد برداری را ساپورت می کند. ما با تلاش مستمر و بهره گیری از تکـنولـوژی روز دنیا در زمینه تعمیرات هارد پیشرفت بسیار زیادی نسبت به شرکت و مرکز های دیگر داشته و داریم. مرکز نوین هارد تعمیر بدسکتور هارد را به صورت فوق تخصصی انجام می دهد.

این فیلم در مرکز ریکاوری نوین هارد برای علاقه مندان به بازیابی اطلاعات هارد منتشر شده است.

هدف از درست کردن سایت تعمیرات نوین این بوده است که هارد سوخته مستقیما دست ما برسد و بوسیله اشخاص دستکاری نشود.

تعمیرکاران الکترونیکی باعث خرابکاری در هارد می شوند.

تعمیرکاران قطعات دیگر کامپیوتر تصور می کنند در مرحله اول باید برد هارد تعویض گردد و سپس باید پیچ سیلندر هارد باز شود و ببینند داخل هارد چیست غافل از این که هوای محیط وارد هارد و سطح دیسک آن را خراب می کند. علت بیشتر هارد هایی که تعمیر یا بازیابی اطلاعات نمی شود دستکاری این تعمیرکاران و اشخاص کنجکاو است.

تعمیر و بازیابی اطلاعات هارد باید توسط فرد متخصص در یک مرکز تخصصی ریکاوری اطلاعات انجام گیرد. کار یک مرکز بازیابی اطلاعات, تعمیرات تخصصی هارد دیسک های سوخته یا خراب شده کامپیوتر می باشد. در مرکز نوین هارد ابزار تعویض تمام قطعات سخت افزاری سیلندر, دیسک, هد, پلیت, موتور و برد هارد موجود است.

هد های سوخته هارد دیسک اکسترنال و اینترنال فقط برای برگرداندن اطلاعات تعویض می شود نه برای تعمیرات. فقط در بازیابی اطلاعات هارد است که هد تعویض می شود و ارزش پیدا می کند تا اطلاعات ریکاوری شود.

بعضی هارد ها با هزینه و زمان کم تعمیرات می شوند ولی بعد از دستکاری افراد ناوارد غیر قابل بازیابی اطلاعات می گردند.

مرکز نوین هارد مجهز به بهترین ابزار و دستگاه برای جراحی و بازیابی و بازگردانی و ریکاوری فوق پیشرفته هارد در تهران می باشد.

تخصص و تجربه و ابزار تخصصی دست به دست هم می دهند تا بالاترین در صد موفقیت ریکاوری اطلاعات هارد در این مرکز بدست بیاید.

مرکز بازیابی اطلاعات از انواع مختلف سیستم عامل و همه مدل فایل هارد حتی با پسوندهای نا شناس.

بعضی فایل ها خاص می باشند و باید ساختار آنها را برای بازیابی اطلاعات بررسی کنیم و یک برنامه جدید برای دستگاه طراحی نماییم تا بتوانیم اطلاعات این هارد ها و این گونه فایل ها را بازیابی کنیم فایل های ویدئو رم دوربین های فیلم برداری نیز به این گونه می باشد. این مرکز متخصص در بازیابی اطلاعات فایل های فیلم می باشد.

تجربه کاری بر پایه اصول صحیح تئوری یکی از عوامل موفقیت مرکز ما در بازیابی اطلاعات می باشد.

هارد لپ تاپ اکسترنال نوت بوک بصورت فوق تخصصی در این مرکز بازیابی اطلاعات می گردد. دستگاه بازیابی اطلاعات pc3000 روسی, نتیجه چندین سال تلاش شرکت ACE روسیه می باشد که مرکز ریکاوری نوین هارد با ترکیب این دستگاه با ابزار های دیگر هارد نتایج خوبی در بازیابی اطلاعات گرفته است.

مرکز بازیابی اطلاعات هارد

مرکز نوین هارد بالا ترین تخصص و خدمات بازیابی هارد دیسک به منظور برگرداندن اطلاعات را ارایه می دهد.

تجهیزات مرکز ریکاوری نوین هارد در ایران بهترین است.

تجربه و علم به روز و دانش فوق العاده در بازیابی ریکاوری اطلاعات تعمیر مرکز نوین هارد زبانزد مشتریان و همکاران محترم می باشد. هر مشکل و خرابی سخت افزاری نرم افزاری در هر مدل و مارک و برند هارد, تعمیر و بسیاری از ایرادات هارد را بازیابی و دسترسی به اطلاعات را میسر می سازیم.

بالاترین ارائه خدمات ریکاوری به بهترین شکل ممکن هدف مرکز بازیابی اطلاعات نوین هارد است.

مرکز ریکاوری هارد

خدمات تخصصی مرکز بازیابی اطلاعات ریکاوری تعمیر نوین هارد

مرکز ما تعمیرات هارد را بصورت حرفه ای و بسیار دقیق و تخصصی انجام می دهد. یکی از روش های ابتکاری این مرکز تعمیر هارد سیگیت و WD می باشد که بعد از تعمیر تخصصی, هارد مانند هارد نو قابل استفاده می شود. روش تعمیر انواع هارد مانند مکستور سیگیت تا باراکودای ده , یازده و بالاتر, وسترن دیجیتال wd و بقیه مدل ها با یکدیگر بسیار فرق می کند.

مرکز تعمیر هاردمرکز ما قوی ترین دانش و تجربه روی تعمیر ساختار همه مدل هارد لپ تاپ و پی سی کامپیوتر را دارد. تعمیرات بدسکتور هارد سامسونگ کمی مانند هارد توشیبا می باشد بخاطر اینکه مدل سامسونگ ماژول ترنسلیت مانند هارد های دیگر ندارد. مدل هارد سامسونگ و توشیبا قابلیت تعمیر بدسکتور بسیار بالایی دارند و بسیار می توان روی خرابی های سکتور آنها کار کرد.

این مرکز در زمینه تعمیر و ریکاوری تخصصی درایو هارد های سوخته ساتا و آی دی فعالیت دارد

بزرگترین آرشیو انواع مختلف برد برای بازیابی اطلاعات را طی ده ها سال جمع آوری کرده ایم. تعمیر برد هارد یکی از تخصص های مرکز ریکاوری هارد ما می باشد. تعمیر انواع مختلف هارد مکستور   سیگیت   فوجیتسو   وسترن دیجیتال   سامسونگ   هیتاچی   توشیبا   آی بی ام

Maxtor   Seagate   Western digital   WD   Sumsung   Hitachi   Toshiba   Fujitsu   Ibm

تعمیر تخصصی هارد با هر ظرفیت و ایرادی در مرکز ما با کامل ترین تست ها انجام می گیرید ما روی ساختار انواع مدل هارد شناخت کافی و بسیاری داریم.

بهترین ریکاوری و تخصصی ترین مرکز بازیابی اطلاعات هارد در ایران مرکز نوین هارد می باشد.

ابزار مرکز بازیابی اطلاعات هارد

ابزار کار قوی و دستگاه تخصصی و پیشرفته برای تعمیر ریکاوری جراحی بازیابی سخت افزاری نرم افزاری اطلاعات هارد لازمه کار است

برای تعمیرات بازیابی اطلاعات سخت افزاری هارد دیسک حداقل ابزار کار pc3000 udma or portable می باشد که با دستگاه های تعویض هد و موتور و پلیت هارد و ابزار جراحی هارد و کلین روم تکمیل می گردد. متاسفانه تعدادی از اشخاص و مراکز تعمیراتی و ریکاوری هارد دیسک که تبلیغات وسیعی دارند از نرم افزار های معمولی و رایج در اینترنت استفاده می کنند و با داشتن ابزار کار ناقص و سطح علمی و تئوری پایین باعث می شوند که اطلاعات هارد مشتری کاملا از بین برود.

این سایت به درخواست و اصرار مشتریان برای آشنایی با مرکز ما راه اندازی شد.

این مرکز برای بازیابی اطلاعات هر دو مدل pc3000 را دارد و مجهز به ابزار فوق تخصصی جراحی هارد و clean room کلاس 100 و ابزار hddsurgery می باشد و بزرگترین آرشیو انواع مختلف برد هارد را دارا است. آرشیو برد هارد برای بازیابی اطلاعات می باشد که البته برد های زیادی نیز برای فروش موجود است.

کیفیت ابزار بازیابی چینی

بیشتر مراکز بازیابی اطلاعات از ابزار و وسایل و دستگاه های چینی استفاده می کنند که بسیار بی کیفیت می باشند. تبلیغات در فروش دستگاههای ریکاوری اطلاعات چینی بسیار زیاد شده است و سایت ها پر از فیلم و عکس ابزار های بی کیفیت و بدرد نخور بازیابی اطلاعات چینی می باشد. یکی از علت های آن می تواند سود فروش این وسایل بازیابی اطلاعات بی کیفیت باشد که بیشتر این وسایل به هارد آسیب می رساند.

مرکز تخصصی بازیابی اطلاعات باید ابزار های اصلی استفاده کند نه تقلبی. ابزار های بازیابی اطلاعات اورجینال گران می باشد ولی همیشه نتایج خوبی را به همراه دارند. مرکز ریکاوری نوین هارد از بهترین ابزار روز دنیا استفاده و بهره می برد.

قدرتمندترین ابزار تخصصی سخت افزاری نرم افزاری ریکاوری اطلاعات هارد خراب شده اینترنال اکسترنال بی شک دستگاه PC 3000 می باشد.

تخصص کامل مرکز تعمیر و بازیابی اطلاعات هارد

pc3000 portable ابزار

دومین مرحله تخصص شناخت دانستن و فهمیدن کامل از چگونگی استفاده کردن از دستگاه های تعمیرات و بازیابی اطلاعات هارد و

آشنایی کامل با ریکاوری اطلاعات مدل های مختلف هارد

IBM     FUJITSU     TOSHIBA     HITACHI     SAMSUNG     WESTERN DIGITAL      SEAGATE     MAXTOR

       مکستور      سیگیت       وسترن دیجیتال | WD     سامسونگ      هیتاچی        توشیبا        فوجیتسو    آی بی ام

و شناخت و دانش تعمیر انواع مشکلات هارد می باشد.

فهمیدن درک کردن و داشتن اطلاعات کامل از چگونگی کار با انواع دستگاه های حرفه ای بازیابی اطلاعات

کسی که این دستگاهها را داشته باشد دلیل آن نیست که می تواند از آن استفاده کند داشتن دستگاه کافی نیست

چه بسا ندانسته عملیاتی روی هارد انجام می دهد که باعث می شود هارد برای همیشه خراب و غیر قابل تعمیر و بازیابی گردد.

علاقه و پشتکار در تعمیرات هارد

سومین مرحله علاقه و دقت و داشتن علم بروز ریکاوری و تعمیرات هارد اکسترنال و اینترنال است که بسیار مهم می باشد

علاقه به بیشتر دانستن و پشتکار در تعمیرات و ریکاوری و تجربه کاری بر پایه اصول تئوری در بازیابی اطلاعات یکی از عوامل موفقیت این مرکز در کار هارد است.