ریکاوری هاردریکاوری هاردریکاوری هارد با pc3000

هارد را وقتی فرمت می خواهد فرمت نکنید و اگر هاردتان اشتباها فرمت شد

نگران نباشید ریکاوری هارد فرمت شده مثل روز اول برمی گردد 100% بازیابی می شود

بازیابی اطلاعات هارد فرمت شده

زمان ریکاوری اطلاعات در مراکز دیگر چند روز طول می کشد و مشتری باید هارد کپی برای ریختن اطلاعات بیاورد ولی زمان بازیابی اطلاعات در مرکز ما چند دقیقه است. هنوز هیچ نرم افزاری در دنیا برای انجام این روش ریکاوری اطلاعات طراحی نشده است.

علت توانایی مرکز نوین شناخت کامل از ساختار پارتیشن های هارد می باشد و فایل سیستم های درایو هارد را بصورت فوق تخصصی بصورت HEX تعمیر و اطلاعات درایو پارتیشن فرمت شده داخل خودش ریکاوری می گردد. رسیدن به این تخصص حدود دو سال طول کشیده و این تکنیک منحصر بفرد نتیجه تحقیقات آقای مهندس هومن نورمحمدی در بازیابی اطلاعات بوده است. پاسخ به سوالات

هارد اکسترنال WD که پسورد دارد را نباید قبل از وارد کردن رمز با نرم افزار SmartWare فرمت کرد امکان دارد اطلاعات برای همیشه غیر قابل ریکاوری گردد و تحقیقات جدید: ریکاوری هارد وسترن دیجیتال که بعد از چند بار زدن پسورد اشتباه فرمت می شود امکان پذیر شد توضیح این مشکل در کل دنیا هنوز راه حلی ندارد ولی مهندس نورمحمدی موفق به ریکاوری این ایراد هارد گردیده است که در سراسر دنیا غیر قابل ریکاوری عنوان شده است حتی بزرگترین مراکز بازیابی اطلاعات دنیا از ریکاوری این ایراد هارد عاجزند. NOOK (+53 rating, ۱۳ votes)
Loading...

توجه کنید اگر پارتیشن های رمزگذاری شده مانند بیتلاکر فرمت گردد امکان دارد اطلاعات هارد غیر قابل ریکاوری گردد.

 

شرط ریکاوری اطلاعات هارد فرمت شده تضمینی

 

اگر هارد دیسک را فرمت کرده یا پارتیشن های آن را پاک و دوباره ساخته اید تمام اطلاعات شما مانند روز اول برمی گردد و ریکاوری اطلاعات میگردد به شرط آنکه دیتا و اطلاعات جدید داخل هارد دیسک ریخته نشود, دستکاری نشود, فایلهای هارد دیسک جابجا نشود, بازیابی اطلاعات توسط خود و دوستانتان انجام نگیرد و با نرم افزار ریکاوری نشود.

اگر هارد مشکل سخت افزاری داشته باشد اول باید ایراد سیلندر ( مدیا ) برطرف گردد سپس اقدام به بازیابی اطلاعات نمود.

یک نمونه فیلم ریکاوری سخت افزاری اطلاعات هارد از مرکز تخصصی نوین هارد را مشاهده کنید.

ریکاوری هارد فرمت شده

فرمت پارتیشن FAT32 برای ریکاوری هارد

 

در بعضی مواقع اگر سیستم فایل fat32 فرمت فت شوند تمام فایل در پوشه بندی ها را از دست می دهیم بنابراین پارتیشن هارد یا حافظه جانبی را تا می توانید فرمت fat نکنید. اگر پارتیشنی باز نمی شود و یا فرمت می خواهد و ریکاوری اطلاعات آن پارتیشن درایو هارد اکسترتال یا لپ تاپ یا اینترنال برایتان مهم است.

به هیچ عنوان آن درایو پارتیشن هارد دیسک را فرمت نکنید.

ریکاوری هارد اکسترنال فرمت شده

بدترین اشتباه ریکاوری اطلاعات پارتیشن هارد

یکی از کارهای اشتباه آن است که پارتیشن های ناپدید شده فرمت گردد و با نرم افزار بازیابی گردد و بد تر از آن اینکه داخل خود هارد ریخته شود. اگر پارتیشن هارد اکسترنال یا اینترنال یا لپ تاپ باز نمی شود براحتی در این مرکز پارتیشن ها با تمام اطلاعات داخلش درست می گردد و احتیاجی به ریکاوری اطلاعات هارد ندارد و پارتیشن هارد به راحتی باز و اطلاعات داخل آن مثل روز اول بر می گردد.

با فرمت کردن اشتباهی هارد دیسک اطلاعات آن پاک نمی شود و اطلاعات کامل ریکاوری می گردد.

بعضی وقت ها کل یا تعدادی از پارتیشن ها ناپدید می گردد و بجای آنها فضای خالی می بینید ناپدید شدن تمام پارتیشن های هارد دیسک اکسترنال و اینترنال و فلش زیاد اتفاق می افتد.

در اینگونه موارد اگر میخواهید اطلاعاتتان کامل مثل روز اول بدون هیچ تغییری ریکاوری گردد بهیچ عنوان پارتیشن مورد نظر را خودتان بازیابی دوباره پارتیشن بندی و فرمت نکنید و بدون هیچ دستکاری آنرا به ما برسانید مطمئن باشید صد در صد اطلاعاتتان ریکاوری می گردد طوری که انگار هیچ اتفاقی برای هاردتان پیش نیامده است. پاسخ به سوالات

فرمت و خرابکاری هارد توسط افراد ناوارد

دستکاری و کنجکاوی افرادی که کارشان ریکاوری اطلاعات نیست و باعث خرابی بیشتر دیتای شما می شوند.

هارد را به افراد ناوارد برای ریکاوری اطلاعات ندهید همه افراد و دوستان علاقه مند هستند با نرم افزار اطلاعات دیگران را بازیابی کنند که متاسفانه روزانه شاهد آن هستیم که کل اطلاعات طرف مقابل را خراب و باعث می شوند که دیگر ما هم نتوانیم اطلاعات را ریکاوری کنیم. در بعضی مواقع بخاطر این عمل درصد موفقیت بازیابی اطلاعات از صد در صد به صفر در صد تبدیل می شود! و غیر از آن هزینه کار این مدل هاردهای دستکاری شده دو سه برابر می گردد و نتیجه دلخواه کمتری هم دارد.

لطفا هر کسی که می بینید اعتماد نکنید و هارد را برای ریکاوری به آنها نسپارید. ریکاوری هارد دستکاریگول اسم ها و شرکت های بزرگ که اصلا کارشان هیچ ربطی به بازیابی اطلاعات ندارد را نخورید. فروشنده های هارد گارانتی کننده های هارد تعمیر کننده های قطعات کامپیوتری هیچ ربطی به ریکاوری اطلاعات و تعمیرات هارد اکسترنال و اینترنال ندارند و این کار را فقط باید متخصص و کسی که مهارت در دستگاه pc 3000 دارد انجام دهد.

بعضی وقت ها هم افرادی آشنا دلشان می خواهد ریکاوری انجام دهند و دست به اعمالی می شوند که اطلاعات شما کامل از بین می رود. ما خودمان هم ناراحت می شویم وقتی کسانی به ما مراجعه می کنند که خرابی هارد آنها بر اثر افرادی به وجود آمده که هیچ چیزی در باره ریکاوری نمی دانستند. هارد تان را مانند موش آزمایشگاهی دست دیگران نسپارید.

این مرکز بهترین ریکاوری هارد را به صورت حرفه ای و تخصصی انجام می دهد و این سایت صرفا برای اطلاع رسانی دوستان و همکاران محترم به خواسته زیاد مشتریان عزیز نوشته شده است.

نکات خوب درباره هارد و ریکاوری هارد پارتیشن بندی شده

 • معنی ريكاوري هارد یا فلش چیست ؟ به تکنیک برگرداندن اطلاعات گویند که راه و روش های مختلفی دارد. فایل ها ممکن است بر اثر اشتباه کاربر یا به خودی خود از دسترس خارج شود.
 • ريكاوري فولدر ها در جای اصلی خود و قابل اجرا بودن دیتا در انواع فرمت Ntfs Fat32 برخی از ویژگی های یک مرکز حرفه ای ريكاوري هارد می باشد.
 • میدانید توانایی نرم افزار ها برای بازیافت اطلاعات حذف شده توسط افراد به دلیل فرمت کردن مموری یا هارد دیسک مختلف است.
 • هر وقت اطلاعات شما به صورت تصادفی پاک شد از افراد کاردان در این زمینه کمک بگیرید.
 • کلینیک هایی که خدمات ريكاوري ارائه میدهند مهم است بدانید که از چه امکاناتی استفاده می کنند و باید قابل اعتماد باشند.
 • Professional Data Recovery from hard مراکز باید در بازیابی دیتا حرفه ای باشند در سپردن هارد به افراد بی دانش احتیاط کنید.
 • چگونگی بازگرداندن اطلاعات درایو هارد فرمت شده بستگی به علم خاص در این رشته دارد موفقیت در برگرداندن کامل اطلاعات هارد دیسک شانسی نیست.
 • اگر درایو هارد را فرمت پارتیشن بندی پاک دیلت کنید باز هم اطلاعات در داخل آن باقی می ماند و قابلیت ریکاوری HARD FORMATTED و قابل بازیابی اطلاعات است بشرط آنکه داخل هارد چیزی نریزید.
 • ریکاوری اطلاعات ناپدید شده درایو ها اگر دستکاری نشود برای ما حدود چند دقیقه می باشد پس از دستکاری هارد بپرهیزید.
 • نکات مهم

مشکلات عمومی هارد

ما هر روز سخنانی مانند

 • هاردم پریده
 • پارتیشن هاردم ناپدید شده
 • هاردم مشکل دار شده
 • اطلاعاتم غیب گشته
 • دیتام پاک و حذف شده فرمت شده

را می شنویم و طبق گفته های مشتری راه حل ریکاوری اطلاعات درایو هارد را پیدا می کنیم.
یکی از ایرادات هارد دیسک این است که مشتری می گوید تمام پارتیشن های هاردم یکی شده باز نمی شود و راو RAW گشته است ریکاوری اطلاعات این مشکل هارد ها برای ما چند دقیقه می باشد حتی اگر پارتیشن های هارد از نوع داینامیک باشد
پارتیشن های داینامیک هارد را به راحتی بازیابی اطلاعات می کنیم و این که می گویند این مدل هارد ها ریکاوری نمی شود اشتباه است اتفاقا تمام اطلاعات هارد مثل روز اول برمی گردد.
به گفته مشتری درایو های هاردم باز نمیشه و وقتی بعد از زمان زیادی باز می شود سیستم هنگ می کند این مشکل می تواند بعلت خراب شدن سکتور های هارد یا بد کار کردن هد آن اتفاق بیفتد و اگر هارد را زود برای ریکاوری اطلاعات دست ما برسانند کل اطلاعات را بازیابی اطلاعات می کنیم و هر چه با هارد کلنجار بروند باعث خرابی بیشتر هارد می گردند و امکان دارد هد هارد بشکند و ریکاوری هارد اکسترنال بسیار سخت تر گردد.

باز نشدن اطلاعات پارتیشن هارد های اکسترنال دلایل مختلفی دارد یکی از مهم ترین آنها افتادن بد سکتور زیاد روی هارد است.

از كار افتادن يكي از درايوهاي هارد مشکل شایعی است که براحتی قابل حل و درست شدن است و اطلاعات در خود هارد درست و بر می گردد.

پارتیشن بندی صحیح هارد

طریقه پارتیشن بندی هارد با نرم افزار های گوناگون اشتباه است هارد را فقط با خود ویندوز پارتیشن بندی کنید. تغییر حجم پارتیشن ها با حفظ اطلاعات قبلی با نرم افزار های مربوطه آن اشتباه بزرگی است روش صحیح این است که اطلاعات را جایی ذخیره کنید و هارد را دوباره پارتیشن بندی کرده و اطلاعات را دوباره به آن باز گردانید.

ریکاوری درایو حذف شده

وقتی کل درایو یا یکی از آنها حذف شده باشد ریکاوری اطلاعات حدود چند دقیقه زمان می برد و پارتیشن های حذف شده هارد به حالت قبل برمی گردد. انگار هیچ اتفاقی برای هارد پیش نیفتاده است و همه فایل ها و پوشه ها با اسم و آدرس قبلی ریکاوری میگردد.

ریکاوری هارد با PC3000

در زمینه اطلاعات از دست رفته همانطور که احتیاج به تخصص بسیار می باشد لازمه کار ابزار ريكاوري قوی از جمله pc3000 نیاز یک متخصص بازیابی اطلاعات است که خوشبختانه در ایران وجود دارد. یکی از بهترین برنامه ترمیم پارتیشن های معیوب هارد pc3000 روسی می باشد به کمک نرم افزار های ریکاوری اطلاعات میتوان دیتا های پاک شده را برگرداند. بهترین نرم افزار بازیابی و برنامه ریکاوری فایل های پارتیشن درایو هارد اکسترنال فرمت و حذف و پاک و پارتیشن بندی شده دستگاه PC3000 می باشد.

پسورد هارد اکسترنال

باز نشدن و حذف شدن درایو هارد اکسترنال بر اثر گذاشتن پسورد هم مشکلی است که برای مشتری بعد از فراموش کردن رمز هارد پیش می آید.

در ریکاوری اطلاعات توجه زیاد داشته باشید که اگر رمز هارد های اکسترنال مخصوصا وسترن دیجیتال را گم کنید امکان دارد برای همیشه اطلاعات تان را از دست بدهید و این مطلب که بعضی اشخاص می گویند هارد دیسک را اول فرمت و بعد اطلاعات آن را ریکاوری کنید حرف واقعا اشتباه و غلطی است که طرف هیچی از این گونه ساختار اطلاعات هارد نمی داند.

ولی پسورد همه مدل هارد اینترنال که در بایوس لپ تاپ یا مادربرد رمز گذاری شده اند در عرض یک دقیقه برداشته می شود.

ضد ریکاوری - اوررایت

اطلاعات ریکاوری شده پارتیشن ها یا فایل ها و دیتا های بازیابی شده تان را روی خود هارد نریزید این کار باعث اور رایت شدن اطلاعات آن هارد می شود و اطلاعات آن هارد برای همیشه از بین می رود و ریکاوری اطلاعات غیر ممکن می گردد.
ریکاوری هارد باید بدون فرمت کردن هارد باشد خسته شدیم از بس به این کسانی که به قول خودشان آخر بازیابی اطلاعات هستند گوش زد کردیم که این کار را نکنند و بد تر از آن خیلی ها هم اطلاعات ریکاوری شده را در خود هارد مشتری می ریزند و باعث می شوند که اطلاعات مشتری برای همیشه از بین برود.
برای جلوگیری از ریکاوری هارد می توان هارد را ( Low level ) لولول فرمت کرد.

دیگر منابع

ریکاوری هارد خراب

عیب یابی هارد بسیار مهم می باشد. تکنسین هارد باید بسیار تبحر داشته باشد تا ایراد دقیق هارد خراب را تشخیص دهد. اگر مشکل هارد اشتباه تشخیص داده شود صدمات جبران ناپذیری به هارد وارد می شود.

ریکاوری هد هارد
ریکاوری هارد سوخته

بعضی ها فکر میکنند فقط برد هارد است که می سوزد که اینطور نیست در هارد سوخته قطعاتی مانند موتور VCM, آی سی پری آمپلیفایر هد, سیم پیچ HSA, مدار هد و کابلهای FPC, سیم پیچ های خود هد که وظیفه رایت و رید کردن سطح دیسک را دارد نیز امکان سوختن دارند.

ریکاوری قوی فیلم

فایل های فرمت ویدئو  MOV MP4 MXF MTS رم دوربین فیلم برداری بطور کامل در مرکز ما ریکاوری می شود. قدرتمندترین نرم افزار ها از برگرداندن این نوع فایل های عاجزند.

اصول و معنی ریکاوری

به همان معنای بازیابی اطلاعات است و توسط برنامه های متفاوتی که هدف همه آنها, برگرداندن اطلاعات فرمت شده یا حذف و پاک شده می باشد. اگر اطلاعاتتان مهم است باید بازگردانی اطلاعات توسط متخصصان مربوطه و اصول آن انجام شود.

اتاق ریکاوری هارد

باید هارد را در محفظه ای عاری از غبار باز کرد. غبار و ذرات معلق در هوا را نمی توان به چشم دید بخاطر همین خیلی ها به اشتباه فکر درست کردن محفظه و اتاق های دست ساز می افتند که به اطلاعات هارد آسیب می رساند.

بهترین دستگاه ریکاوری هارد

بی شک قویترین و بهترین نرم افزار و برنامه ریکاوری هارد اکسترنال فرمت شده PC3000 روسیه ( دستگاه بازیابی اطلاعات هارد ) می باشد. نرم افزار و دستگاه های دیگر به هیچ عنوان نمی توانند با این ابزار رقابت کنند. بهترین برنامه و نرم افزار ریکاوری و بازیابی اطلاعات فایل عکس پاک شده هارد