مشکلات هارد

انواع مشکل هارد اکسترنال و خرابی هارد دیسک

مشکل فرمت شدن پارتیشن هارد

اگر هارد تان اشتباهی فرمت شد در عرض چند دقیقه اطلاعات را برایتان بازیابی می کنیم

نگران نباشید بازیابی هارد فرمت شده مثل روز اول برمیگردد صد در صد ریکاوری می شود

روش جدید در حل مشکل خرابی هارد اکسترنال فرمت نشدن درایو هارد دیسک

مشکل پسورد هارد

این مرکز برداشتن پسورد سخت افزاری درایو هارد لپ تاپ را در حضور مشتری در همان زمان مراجعه انجام می دهد. اگر رمز هارد دیسک را فراموش کنید ما سریع مشکل پسورد هارد تان را برطرف می کنیم. بازیابی اطلاعات با بازکردن پسورد همه مدل هارد لپ تاپ و اینترنال که در بایوس رمز گذاشته شده است. Remove password نحوه Unlocking . پسورد هارد اکسترنال wd وسترن دیجیتال برداشته می شود.

رفع ارور فرمت هارد اکسترنال

وقتی پارتیشن هارد دیسک شما ارور فرمت می دهد و اطلاعات آن برای شما مهم می باشد آنرا به هیچ عنوان Format نکنید.
این کار اشتباه بزرگی است که بیشتر افراد مرتکب و بعضی مواقع باعث مشکلات زیادی برای رفع ارور هارد اکسترنال می شوند. درایو هارد را فرمت می کنند و بعد میخواهند آنرا بازیابی کنند و باعث خرابی اطلاعات هارد می شوند.

مشکل ضربه خوردن هارد

بیشتر هارد هایی که ضربه می خورند ارزش تعمیر ندارند چون خرابی سطح دیسک پیدا می کنند. ولی اگر اطلاعات آن مهم باشد برای حل مشکل باید جراحی هارد دیسک شوند تا به اطلاعات دسترسی پیدا شود. هارد اکسترنال به علت جابجایی نسبت به هارد اینترنال بیشتر در معرض ضربه می باشد.

مشکل صدا دادن هارد

علت خرابی هد هارد اینترنال و انواع سر و صدای هارد اکسترنال

مکستور سیگیت WD وسترن دیجیتال سامسونگ توشیبا هیتاچی فوجیتسو کوانتوم

وقتی هارد مشکل سخت افزاری پیدا می کند سروصدای زیاد می دهد.

مشکل دیتکت نشدن هارد

وقتی ماژول هارد خراب می شود باعث میگردد که هارد مشکلات زیاد و متنوعی پیدا کند برای مثال : مشکل دیتکت نشدن  تغییر ظرفیت صفر  تق تق کردن هد  روشن نشدن هارد اکسترنال!  بدسکتور شدید  هنگ کردن  دیر بالا آمدن کامپیوتر درست نمایش ندادن ظرفیت هارد اکثرا بخاطر خرابی ماژول می باشد.

مشکل سوختن هارد

اگر برق هارد را برعکس بزنید برد هارد سریع می سوزد و خراب می شود. بعضی وقتها بجز برد هارد دیسک , آی سی پری آمپلی فایر هد هم می سوزد. قطعه هارد سوخته می تواند قطعاتی مانند برد, هد, موتور یا باکس اکسترنال باشد که برای رفع مشکل باید تعویض گردند. نوسان برق usb مادربرد کامپیوتر باعث سوختن و اتصالی قطعات هارد اکسترنال و باعث روشن نشدن آن می گردد.

مشکل قفل بیت لاکر هارد

پارتیشنی که قفل بیت لاکر است را به هیچ عنوان فرمت نکنید دوباره روی آن قفل نگذارید انجام این کارها باعث ایجاد مشکلات زیاد

و برای همیشه اطلاعات هارد دیسک اکسترنال یا اینترنال تان را از دست میدهید.

مشکل بدسکتور هارد

وقتی هاردی بدسکتور داشته باشد نباید زیر نرم افزار برای ریکاوری اطلاعات گذاشت. بخاطر اینکه هارد دیسک خراب تر و دیتا کاملا از بین می رود تا جایی که اول هارد مشکل ارور اسمارت و بعد از آن دیگر شناسایی نمی گردد. زیاد باعث هنگ کردن هارد اینترنال در سیستم می گردد که باعث باز نشدن پارتیشن و یا فایل ها می گردد یا ویندوز نصب نمی شود. یکی از علائم این مشکل اخطار اسمارت Smart است. برای بازیابی اطلاعات این گونه ایرادات در مرکز ما همراه داشتن یک هارد اکسترنال خالی از اطلاعات برای انتقال دیتا لازم است.

مشکل برد هارد دیسک

خیلی از مشکلات هارد را برد آن بوجود می آورد. برای تمام ایراد های هارد اولین قطعه ای که باید تست گردد برد هارد می باشد. یکی از علت های عدم شناسایی هارد دیسک اکسترنال خرابی برد آن است که باید تعمیر یا تعویض گردد.

مشکل اسمارت هارد F1

وقتی سیستم کامپیوتر در بایوس مادربرد می ایستد و ارور f1 میدهد بسیار مراقب باشید و سریع اطلاعات هارد اینترنال را در یک هارد دیگر جابجا نمایید. در هارد اکسترنال شما متوجه این مشکل هارد نمی شوید.

مشکل اور رایت کردن اطلاعات

این مشکل باعث از بین رفتن دیتای هارد دیسک می گردد. همکاران نباید اطلاعات بازیابی شده را داخل خود هارد یا مموری مشتری بریزند این عمل باعث اور رایت شدن اطلاعات میگردد. اطلاعات ریکاوری شده باید در یک هارد اکسترنال دیگر ریخته شود.

مشکل ریکاوری فیلم و DVR

بازیابی فیلم ها با پسوند های مختلف مخصوصا MOV و MTS و MP4 و MXF رم دوربین های فیلمبرداری. با ریکاوری نرم افزاری مشکل باز نشدن فایل ها پیش می آید. اگر از تمام مراکز بازیابی اطلاعات نا امید شده اید مرکز نوین هارد آخرین امید شما برای ریکاوری فیلم می باشد.

ریکاوری دستگاه DVR نیز مشکلات خاص خودش را دارد.

مشکل کند شدن هارد

کندی هارد در مدل های اکسترنال وسترن اکسترنال خیلی اتفاق می افتد. بازیابی اطلاعات این ایراد در این مرکز براحتی انجام می گیرد.

اکثر خرابی های هارد قابل رفع می باشد بجز خراشیدگی سطح دیسک

 • تعمیر انواع مشکلات هارد معیوب, رفع خطای اسمارت, نوسان برق, برطرف کردن بد سکتور هارد, اتصالی برد, صدای تق تق هارد اکسترنال
 • مشکل دیسک و اشکالات پلاتر, برداشتن پسورد, بازیابی بعلت روشن نشدن هارداکسترنال, اصلاح رام
 • مشکل سیلندر سوخته, ایراد سخت افزاری هارد اکسترنال, شناخته نشدن متعدد هارد دیسک
 • مشکل ظرفیت صفر یا عدم نمایش صحیح و درست ظرفیت هارد, ضربه خوردن هارد اکسترنال, بازیابی با ترمیم فریمور و ماژول, ارور f1
 • مشکل کند شدن هارد اکسترنال, سوختن آی سی کنترل هد, مدیا خراب, علائم سوختگی, باز نشدن درایو هارد
 • مشکل رمز بایوس, حل کردن دیتکت, نصب نشدن ویندوز, شناسایی نشدن هارد اینترنال, بازیابی حجم نادرست, مشکل سرعت هارد اکسترنال
 • مشکل پارتیشن حذف و پاک شده هارد اکسترنال, موتور خراب, بالا نیامدن هارد, بالا رفتن دما, تخریب ویروس
 • مشکل در هنگ کردن هارد اکسترنال کامپیوتر بازیابی اطلاعات با متد های حرفه ای نوین
 • مشکل کپی کردن در اطلاعات غیر قابل کپی هارد اکسترنال با روش های ابتکاری و منحصر بفرد
 • مشکل باز کردن پسورد هارد اکسترنال WD کار نکردن هارد به علت صدا دادن
 • مشکل انواع مدل هارد اکسترنال اینترنال لپ تاپ
 • هارد هایی که مشکل بدسکتور دارند مخصوصا هارد اکسترنال, درصد بازیابی اطلاعات آنها زیاد می باشد و بیشتر آنها بعد از اینکه ریکاوری اطلاعات شدند تعمیر می شوند. نکته مهم این است که نباید قبل از بازیابی اطلاعات تعمیر شوند بخاطر اینکه در تعمیر, اطلاعات هارد خراب می شود.
 • مشکلات هارد اکسترنالهارد هایی که کند می گردند. خیلی از کندی های هارد اکسترنال و اینترنال قابل رفع و اطلاعات آنها بازیابی می گردند امکان تعمیر آنها نیز زیاد است.
 • هارد هایی که مشکل ماژول دارند. خرابی ماژول مشکلات زیادی را برای هارد بوجود می آورند خرابی هایی مثل کم شدن ظرفیت دیتکت نشدن بد کار کردن افتادن بدسکتور در هارد اکسترنال و ....
 • دستگاه های ما قابلیت این را دارد که تمامی مدل های هارد را تا 8 ترابایت و بیشتر را ساپرت و درست کند و همیشه بروز می باشد.
 • اکثر هارد ها با مشکل ماژول بازیابی اطلاعات و تعمیر می گردند.
 • هارد هایی که ضربه خورده اند. این هارد ها مشکلات سخت افزاری پیدا می کنند که قابلیت تعمیر ندارند ولی 70 درصد افتادن هارد اکسترنال با جراحی هارد بازیابی اطلاعات می شوند. مشکلات هارد اکسترنال بیشتر از این گروه هستند.
 • هارد هایی که برد آنها سوخته است. ما بزرگترین و کامل ترین آرشیو برد هارد دیسک را در ایران برای بازیابی اطلاعات داریم.
 • هاردهایی که هد یا موتور آنها سوخته است. با تعویض هد  هفتاد درصد مواقع به اطلاعات دسترسی پیدا می کنیم.
 • هاردهایی که مشکل سخت افزاری دارند. با افتادن هارد هد آنها شکسته یا موتور آنها گیرپاچ کرده است. با جراحی هارد بشرط آنکه روی سطح دیسک خراشیده نباشد اطلاعات آنها بر می گردد.
 • هارد هایی که شناسایی و دیتکت نمی شوند. علت های مختلفی می تواند داشته باشد بعد از عیب یابی و تشخیص ایراد, اکثریت این هاردها بازیابی اطلاعات می گردند هارد اکسترنال باید به درستی رفع عیب گردد.
 • هارد هایی که صدا می دهند . علت بیشتر مشکلات صدا هد هارد می باشد که بعد از تعویض آن به اطلاعات ذسترسی پیدا می کنیم.
 • هارد هایی که بعلت مشکل ویروس اطلاعات آنها خراب شده است تمام اطلاعات به شرط آنکه دستکاری نشود برمی گردد.
 • هاردهایی که پارتیشن آنها پریده است بشرط آنکه دستکاری نشود تمامی اطلاعات مثل روز اول در همان لحظه برمی گردد.
 • هاردهایی که صفحه آبی یا در هنگام بالا آمدن ویندوز صفحه مشکی سیاه می دهند نیز به راحتی بازیابی اطلاعات می گردند.
 • هارد هایی که وقتی به سیستم وصل می شوند سیستم روشن نمی شود سریع درست میگردد.
 • رفع مشکل هارد هایی که باعث هنگ سیستم می گردند. حل مشکل هنگ کردن هارد کامپیوتر ویندوز 7 و ...
 • حل مشکل هاردهایی که ظرفیت آنها به علت فریمور کم شده است در عرض چند دقیقه
 • هارد اکسترنال wd که پسورد دارد و هارد لپ تاپ که توسط نوت بوک به آنها پسورد سخت افزاری داده شده است براحتی باز و درست می شوند.
 • هارد هایی که اطلاعات آنها شیفت دیلیت شده اند اگر اوررایت نشود بطور کامل ریکاوری می گردد.
 • و ...

مشکلات هارد قبل از تعمیر هارد کامپیوتر به علائم سوختن هارد توجه شود هارد های اکسترنال قابلیت تعمیر خوبی دارند. مشکلات هارد مخصوصا مشکلات خرابی هارد اکسترنال wd بسیار عالی رفع می گردد. یکی از مشکلات در هارد اکسترنال wd مشکل باز نشدن آن می باشد.

برای بازیابی اطلاعات باید علت هایی که باعث شناخته نشدن هارد اینترنال یا اکسترنال Not identified می باشد پیدا کرد بعد از بررسی دقیق هارد ترمیم و دیتکت شود. مرکز ما در ایران بهترین راه حل برای مشکلات بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال را کشف و اطلاعات دیسک را کامل ریکاوری می کند.