دستگاه ریکاوری هارد - دستگاه PC3000

دستگاه تعمیر بازیابی ریکاوری اطلاعات هارد

Pc3000 در بازیابی اطلاعات بسیار قوی می باشد نکته مهم تخصص و تجربه بسیار زیاد کار با دستگاه بازیابی PC3000 روسی است نه چینی.

کار با یک دستگاه EXPRESS, دو دستگاه Udma-E, یکدستگاه portable مجموعا 4 دستگاه بازیابی اطلاعات روسیه.

مرکز ما مجهز به چهار دستگاه pc3000 است این ابزار قویترین دستگاه سخت افزاری نرم افزاری بازیابی اطلاعات در دنیا می باشد.

PC3000 روسیه یا دستگاه چینی MRT

دستگاه بازیابی اطلاعات روسیه برتری های بسیار زیادی نسبت به ابزار های ریکاوری اطلاعات ساخت کشور چین MRT دارد که قابل مقایسه نیست.

قیمت آن هم در مقابل با دستگاه های چینی چندین برابر می باشد. قیمت دستگاه را باید از شرکت خانه سخت افزار تنها نماینده فروش این دستگاه در ایران سوال کنید.

بیشتر مراکز از دستگاههای بازیابی چینی MRT برای ریکاوری اطلاعات استفاده می کنند که این دستگاهها مقابل PC3000 روسیه در بازیابی اطلاعات بسیار ضعیف عمل می کنند.

میتوان گفت دستگاه MRT یک دستگاه ایمیج گیری هارد می باشد تا یک دستگاه بازیابی اطلاعات.

دستگاه های روسیه مرکز ما بروز و آپدیت سال 2016 می باشد.

Pc3000 یک نرم افزار سخت افزار تعمیر و بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال اینترنال و مموری شرکت ACE می باشد. برای آشنایی بیشتر با Pc3000 می توانید به سایت تولید کننده این ابزار مراجعه کنید. ACE

دستگاه سخت افزاری PC3000   pc3000 express - NOVIN

 حالا چرا ما به دستگاه Pc3000 یک ابزار سخت افزاری میگوییم .

به خاطر این است که دستگاه پی سی سه هزار یک کارت سخت افزاری می باشد که میتواند به قطعات سخت افزاری هارد دیسک دسترسی پیدا کند و قطعاتی مانند موتور و هد و سکتور های هارد را کنترل نماید.

 
مثلا برداشتن و از کار انداختن نرم افزاری هد توسط pc3000 مانند راه اندازی سخت افزاری هد بدون باز کردن هارد می باشد.
 

این مرکز مجهز به 4 عدد کارت Pc3000 روسیه برای سریعتر انجام دادن کار ها می باشد.

ریکاوری تخصصی با PC3000

اول باید عیب و ایراد هارد مشخص گردد که مهمترین قسمت کار می باشد اگر عیب یابی اشتباه باشد نتیجه کار بی شک به خراب تر شدن هارد منجر می گردد.
 
یک نکته خیلی مهم اینست که داشتن Pc3000 دلیلی بر بهتر بازیابی و تعمیر کردن هارد نیست و اشتباه کار کردن با این دستگاه باعث می شود که هارد شما دیگر در هیچ جای دنیا بازیابی اطلاعات نشود.
 
بنابراین خیلی محتاط باشید و اطمینان حاصل کنید که شخصی که روی هارد شما کار میکند چقدر تبحر در کار و این دستگاه روسیه pc3000 دارد.
 
اگر ایراد شکسته شدن هد یا سوختن موتور یا سوختن هد باشد هیچ راهی به جز تعویض و جراحی آنها نیست ولی در ایرادهای نرم افزاری, قویترین برنامه و نرم افزار تعمیر برای ترمیم و ریکاوری و بازیابی اطلاعات هارد دیسک مانند
 
دیتکت نشدن, بدسکتور دار بودن و مشکلات ماژولی بی شک نرم افزار و سخت افزار pc3000 روسیه میباشد.
 
pc3000 چینی هیچ کاربردی ندارد و یک اسباب بازی کودکانه است.
 
دوستان بدانند اگر هارد خراب باشد یا بد سکتور داشته باشد یا دیتکت نشود یا هنگ کند بهترین, قویترین, قدرتمندترین دستگاه نرم افزاری و سخت افزار برای ریکاوری, بازیابی, بازگردانی, برگرداندن اطلاعات پارتیشن و درایو هارد در جهان دنیا دستگاه pc3000 روسی می باشد.

تفاوت PC3000 با دیگر نرم افزار های ریکاوری

قدرت نرم افزارها در بازیابی اطلاعات کم است حتی اگر هارد سالم باشد و راحت دیتکت کند و هیچ مشکل سخت افزاری نداشته باشد.
 
توجه کنید اگر هارد شما مشکل سکتور داشته باشد اسکن نرم افزار بازیابی اطلاعات باعث می شود که هارد شما خراب تر
و دیگر در سیستم شناسایی نشود دستگاه ریکاوری هارد novin pc 3000 همه همکاران تجربه ریکاوری کردن نرم افزاری روی هاردهای کند و خراب را دارند که باعث شده هارد برای همیشه از بین برود.
 
بعضی مواقع فایلهای بازیابی شده باز و اجرا نمی شود ظرفیت فایل ها صفر می باشد یا فایلها در هم برهم و قاطی و میکس شده با فایلهلی دیگر در می آید.
از یک هارد 80 گیگ 500 گیگ اطلاعات برمی گردد ولی هیچکدام بدرد نمی خورد این بخاطر آنست که نرم افزار های ریکاوری کاری به مشکل هارد ندارند و بازیابی اطلاعات را می خواهند اتوماتیک انجام دهند و تشخیص نمی توانند بدهند که چه اتفاقی برای هارد و دیتا افتاده است در نتیجه در بیشتر مواقع نتیجه دلخواه بدست نمی آید.
دانلود رایگان نرم افزار pc3000 یک دروغ محض است که در اینترنت شایع شده است ما چیزی به نام نرم افزار pc3000 کرک شده نداریم.

دستگاه PC3000 هم نمی تواند بازیابی کند

نکته مهم : اگر با نرم افزار بازیابی اطلاعات کنید و در داخل هاردتان بریزید اطلاعات اصلی تان اور رایت می شود و دیگر اطلاعاتتان برنمی گردد حتی با دستگاه pc3000 .

پس اگر می خواهید اطلاعاتتان حرفه ای و درست مثل روز اول برگردد از دستکاری و اجرای نرم افزار ها پرهیز کنید.

دستگاه تعمیر بازیابی اطلاعات ریکاوری هارد PC3000

برای تعمیر و ریکاوری و بازیابی اطلاعات هاردتان با pc3000 روسی با هر ظرفیت و مدلی میتوانید با شماره های

۰۹۱۲۶۴۴۷۴۳۴ یا ۶۶۹۷۵۵۹۴ - 021 نوین هارد تماس بگیرید.