بازیابی پسورد هارد اکسترنال

بازیابی و باز کردن پسورد هارد دیسک های اینترنال و اکسترنال پی سی لپ تاپ با هر ظرفیت و مدلی
 
WD MAXTOR  SEAGATE WESTERN DIGITAL  TOSHIBA HITACHI SAMSUNG FUJITSU  QUANTUM

 

حذف و برداشتن پسورد هارد مکستور   سیگیت   وسترن دیجیتال   توشیبا   هیتاچی   سامسونگ   فوجیتسو   کوانتوم آی بی ام. بازیابی قفل هارد های ۳.۵ اینچی و ۲.۵ اینچی که به هارد های PC و لپ تاپی معروفند.

اگر پسورد هارد لپ تاپ رمزدار را فراموش کردید نگران نباشید شکستن password هارد در عرض یک دقیقه انجام می شود.

 

مرکز حذف پسورد سخت افزاری هارد دیسک

این شرکت برداشتن پسورد سخت افزاری هارد را در حضور مشتری در همان لحظه مراجعه انجام می دهد.

بیشتر لپ تاپ ها در بایوس سیستم برای هارد قفل سخت افزاری می گذارند و هارد دیسک قفل می شود و تا پسورد دوباره به آن داده نشود از هارد نمی توان استفاده کرد و دسترسی به اطلاعات غیر ممکن است.

این مدل قفل ها پسورد سخت افزاری هارد می باشد و روی خود سرویس ا ری آ ( SA ) هارد ذخیره می شود و دسترسی افراد به آن غیر ممکن است. مشکلی برای ما برای برگرداندن هارد و اطلاعات آن پیش نمی آید مگر اینکه خود هارد خرابی های دیگر داشته یا ضربه خورده باشد.

 

برداشتن رمز نرم افزاری هارد اکسترنال wd

بعضی از پسورد ها که دوستان روی هارد می گذارند نرم افزاری است تنوع این مدل قفل گذاری ها روی هارد اکسترنال زیاد است و زمان بیشتری برای بازیابی اطلاعات می برد و مشکلات زیادی برای برگرداندن آن پیش می آید.

نوع خاصی ایراد در مدل هارد wd می باشد که وقتی پسورد را درست می زنیم هارد باز نمی شود بخاطر آنکه پسورد روی سطح دیسک یا آی سی ذخیره می شود و سطح دیسک بخاطر هر تغییر و مشکلی یا حتی بدسکتور شدن باعث می شود قفل از بین برود و هارد دیسک دیگر باز نشود یا آی سی آن آسیب ببیند و نمونه اطلاعات مشابه نداشته باشد.

پیشنهاد من به دوستان این است که بهیچ عنوان از قفل گذاری استفاده نکنند.

قفل بیت لاکر Bitlocker و هارد wd از نوع قفل های نرم افزاری انکریپی Encryption می باشد. اگر پسورد را می زنید ولی اطلاعات هارد نمی آید آنرا به مرکز ما بیاورید.

در این مرکز همه مدل قفل باز و برداشته می شود و اطلاعات هارد دیسک اینترنال یا اکسترنال بیت لاکری که هنگ می کند بازیابی اطلاعات می گردد.

اگر هارد پسورد بیت لاکر را قبول می کند ولی بعد از آن سیستم هنگ می کند مشکلی نیست تمام اطلاعات آنرا بازیابی می کنیم.

نکته مهم :

اگر هاردهای اکسترنال wd را با برنامه خودش رمز گذاری و پسورد آنرا فراموش کرده و با برنامه خودش فرمت کرده باشید در حال حاضر امکان بازیابی اطلاعات ندارد ولی تا قبل از مرحله فرمت کارخانه ای wd امکان بازیابی اطلاعات بالای 70 درصد هست.

کلا پسورد گذاشتن روی هارد های اکسترنال مانند adata و wd و بقیه مدل ها توصیه نمی گردد.

می توانید در قسمت مربوط به فراموش کردن رمز هارد سوال کنید تا به سوالات شما پاسخ داده شود.


بازیابی پسورد هارد اکسترنال

بازیابی ریکاوری برداشتن پسورد یوزرنیم برای پارتیشن هارد اکسترنال ریست حذف رمز عبور هارد درایو western digital

پیدا کردن فراموشی پسورد یافتن پاک کردن بازکردن حذف شکستن برداشتن ریکاوری بازیابی رمز قفل پسورد wd دانلود برنامه انواع هارد قفلگذاری جدید قفل گذاری سخت افزاری همه مدل هارد دیسک لپ تاپ و پی سی برداشته می شود.