بهترین مارک برند مدل نوع خوب هارد دیسک اکسترنال

همیشه از ما سوال می شود بهترین مدل و مارک های هارد اکسترنال آداپتوری و هارد اینترنال خوب چیست ؟بهترین هارد اکسترنال

چه مدل هارد اکسترنال برند وسترن دیجیتال یا سیگیت چی بخریم ؟

تفاوت انواع هارد اکسترنال و اینترنال چیست کدام بهتر است ؟

در حال حاضر فقط هارد اینترنال و اکسترنال مدل WD وسترن دیجیتال پیشنهاد می شود.

دیگر هارد اکسترنال مدل ADATA HD720 که هارد داخل آن توشیبا بود پیشنهاد نمی گردد در حال حاضر از هارد مدل سامسونگ استفاده می کند.

اگر هارد را زیاد جابجا می کنید همان مارک وسترن دیجیتال را با کیف های ضد ضربه بخرید. این پیشنهاد مرکز تعمیرات و بازیابی اطلاعات نوین هارد می باشد.

نکات قابل توجه

هارد ترنسند های قدیمی

ترنسند های قدیم یا کلا هارد های اکسترنال قدیمی همه از هارد سامسونگ استفاده می کردند  که در گذشته این نوع هارد ها خوب بودند بخاطر همین است که اکسترنال های قدیمی بسیار با دوام بودند. ولی در حال حاظر سامسونگ را شرکت Seagate خریده است و هارد های سامسونگ بی کیفیتی تولید می کند مانند همان کاری که با شرکت مکستور انجام داد. همه ما میدانیم که هارد های مکستور در زمان خودش بسیار عالی بودند.

از این رو به هیچ عنوان هارد های اکسترنال جدید که داخل آنها از هارد سامسونگ استفاده شده خریداری نکنید مانند سیگیت های بک آپ پلاس که در سایت ها تبلیغ اش را می کنند.

هارد بوفالویی که مشتری چند روز پیش برای ما آورد تا اطلاعات بازیابی شده را داخل آن بریزیم تست کردیم هارد داخل آن همان توشیبا بود. دیگر آن زمان گذشت که داخل هارد های بوفالو وسترن دیجیتال بود و جزو بهترین هارد ها شناخته می شد. در حال حاضر برتری هارد بوفالو در پورت اکسترنال اش می باشد که بسیار با کیفیت تر از بقیه مدل های اکسترنال مانند Adata , Transcend , Silicon power , Sony و .... می باشد. از تجربیات ما تعمیرکاران و بازیابی کننده های هارد استفاده کنید نه از فروشنده های هارد.

مشکل در تعمیرات و ریکاوری با هارد اکسترنال وسترن دیجیتال رفع شده است.

پی سی مارک وسترن دیجیتال می باشد ولی مدل هاردهای اکسترنال وسترن دیجیتال پاسپورتی نیاز به مراقبت های ویژه ای دارند و حساس ترند.

وسترن دیجیتال
بهترین مدل هارد موجود در بازار

خرابی هاردهای سیگیت زیاد می باشد و مشکلات و خرابی فریمور آنها معروف است , هارد وسترن دیجیتال اینترنال بهتر و بیشتر کار می کند و تعمیرات روی آن در حال حاضر بیشتر جواب می دهد.

تمامی بردهای هارد Seagate و وسترن در آرشیو برای ریکاوری بازیابی اطلاعات و فروش موجود است.

در تعمیرات مدل هارد های لپ تاپی مارک سیگیت و وسترن دیجیتال از همه بهتر می باشد مخصوصا مدل هارد وسترن دیجیتال. مدل هارد لپ تاپی توشیبا بعد از وسترن و سیگیت هارد خوبی است . هارد های لپ تاپی سیگیت و وسترن و توشیبا خوب تعمیر می شوند.

از نظر فریم ور هاردهای Seagate خیلی راحت فریمور زده می شود و فریمور هارد وسترن دیجیتال بسیار خوب و عالی است.

کلا هاردهای وسترن دیجیتال از لحاظ نرم افزاری و سخت افزاری و فریمور خیلی از هاردهای سیگیت بهتر هستند.

بدسکتور گیری در مدل هاردهای سیگیت به لطف تحقیقات جدید عالی شد و در مدل هاردهای وسترن دیجیتال نیز عالی می باشد.

هاردهای لپ تاپ مدل توشیبا خوب بدسکتور گیری میشود ولی بسیار در بدسکتور داشتن محدود است و در مدل هاردهای اکسترنال WD تعمیرات و بازیابی اطلاعات هاردهای اکسترنال وسترن دیجیتال بسیار مشکل بود بخاطر اینکه اطلاعات را بصورت اینکریپ داخل هارد سیو میکند ولی در حال حاضر مرکز ما بازیابی اطلاعات و تعمیرات اینگونه هاردها را با روشهای ابتکاری انجام می دهد و در این راه بسیار موفق بوده ایم.

ساختار هاردهای اکسترنال وسترن دیجیتال بطور کامل برای ما شناخته شده است و آنها را مانند هاردهای اینترنال تعمیر یا بازیابی اطلاعات میکنیم.

نتیجه این بحث برای خرید بهترین مدل هارد

بهترین مدل هارد

بهترین هارد اینترنال کامپیوتر پی سی و اکسترنال پاسپورتی و مای بوک آداپتوری فقط مدل وسترن دیجیتال WD مورد تایید می باشد.

در حال حاضر هیچ مدل هارد اکسترنال و اینترنال و لپ تاپی سیگیت بخاطر خرابی بسیار و کیفیت پایین آنها تایید نمیشود.

بعضی سایتها مدل اکسترنال سیگیت پاسپورتی را تایید کردند ولی بهیچ عنوان این نوع هارد به دلایل زیر مورد تایید ما نیست.

داخل هارد اکسترنال Seagate جدید در حال حاضر سامسونگ مشکل دار است ولی لیبل و مارک سیگیت دارد. به ضربه و نوسان برق بسیار حساس است و با کشیدن کابل آنها ایراد سخت افزاری و هد پیدا میکند.

هارد توشیبای اکسترنال پاسپورتی نیز در رده سوم بهترین هارد جای دارد.

هاردهای جدید سیلیکون پاور دور سبز در سری اول تولید بسیار خوب بودند و هارد داخل آنها وسترن دیجیتال بود ولی در حال حاضر در سری جدید از هاردهای سامسونگ بی کیفیت استفاده می کنند که جزو هارد های بد مانند سیگیت های جدید محسوب می شوند.

در مدل هارد های اکسترنال پاسپورتی در حال حاضر مجبور به انتخاب بد از بدتر هستیم بنابراین با اینکه هاردهای اکسترنال وسترن دیجیتال حساس به ضربه هستند ولی فعلا یکی از بهترین گزینه برای خرید هاردهای اکسترنال پاسپورتی یا جیبی می باشند.

در مدل های اکسترنال آداپتوری مارک وسترن دیجیتال خوب و با سرعت می باشند.

در مدل هارد های لپ تاپی اینترنال رتبه اول وسترن دیجیتال و بعد از آن توشیبا پیشنهاد می شود.

wd new 2wd newWd elements seWd elements portablewd new 3My passport ultraMy passportWd elements se 2wd new 4

مقایسه هارد

در مدل هارد های لپ تاپی اینترنال رتبه اول وسترن دیجیتال و بعد از آن توشیبا پیشنهاد می شود.

هاردهای توشیبا در رتبه دوم هاردهای لپ تاپی قرار می گیرد و قیمت آن هم از هاردهای وسترن دیجیتال و سیگیت اصل ارزان تر است علت آن به دلیل محدود بودن تعداد بدسکتور گیری اتوماتیک آن است و بعد از آن هارد اسمارت و نو دیتکت می شود ولی در هاردهای وسترن و سیگیت این ظرفیت بدسکتور گیری چندین برابر و دارای لیست دیفکت های زیادی در این رابطه می باشد.

هیچ برند از هاردهای سامسونگ و هیتاچی اکسترنال و اینترنال پیشنهاد نمی شود و قیمت آنها ارزان تر از بقیه برند هارد های دیگر می باشد.

در بعضی سایت های ایرانی مقالات خارجی و آمار های خرابی هارد ترجمه شده است که واقعیت ندارد. گفته های این سایت بر اساس تجربه بالای ده سال کار تعمیر و جراحی هارد بیان شده است و هیچ مقاله ترجمه شده توسط سایت های ایرانی تایید نمی شود. ما هنگام تعمیر و جراحی انواع مدل هارد به ساختار میان افزاری و سخت افزاری و کیفیت هارد پی میبریم و واقعیت را بیان می کنیم.

WD در مقایسه با دیگر مدل های هارد از نظر هد موتور و دیسک با کیفیت تر از هارد های اکسترنال موجود در بازار ایران می باشد. وقتی انواع مدل های هارد اکسترنال را مقایسه می کنیم متوجه می شویم بهترین مارک هارد اکسترنال wd وسترن دیجیتال می باشد. در حال حاضر هیچ مدل هارد 2 ترا بایت پاسپورتی اکسترنال حتی WD تایید نمی گردد علت آن و ویژگی و مشخصات هارد خوب در بلاگ بهترین هارد اینترنال توضیح داده شده است.

بهترین هارد های اکسترنال در سال های 2016 و 2017 و 2018

بهترین هارد اکسترنال سال 2016 و 2017 و 2018 مدل وسترن دیجیتال WD می باشد. تنها مشکل آن قاب ضعیف شان می باشد که با کیف هارد می توان هارد اکسترنال را ضد ضربه کنید و این نقص برطرف گردد. همیشه جدیدترین هارد اکسترنال wd را با گارانتی اصلی خریداری کنید. wd یکی از بهترین و پرسرعت ترین هارد های اکسترنال موجود در بازار ایران می باشد.

بهترین برندهای هارد اکسترنال 2 و 1 ترابایت سال 2016 و 2017 و 2018 هاردهای وسترن دیجیتال ( WD ) بوده است.