مشکل هارد لپ تاپ

مشکل هارد لپ تاپ

پاسخ به سوالات مربوط به خرابی و مشکلات هارد لپ تاپ

safoora s :

با سلام
یه لپ تاپ اچ پی ( probook 4520s) دارم که جدیدا مشکل پیدا کرده، ویندوز اصلا روش نصب نمیشه (موقع نصب توی قسمت set up گیر میکنه و جلوتر نمیره) و اکثر سی دی های ویندوزم نمیخونه، بردم بیرون میگن مشکل از هاردشه و باید تعویض بشه، ولی با تعویض هارد تمام اطلاعاتی که از 6 سال پیش روی لپتاپم بوده میپره و من واقعا اون اطلاعات و احتیاج دارم.
ممکنه هارد سوخته باشه؟؟؟؟ آیا راهی برای برگردوندن اطلاعات هست؟؟؟؟؟

هومن نورمحمدی:

هارد خرابتان را همراه یک هارد سالم برای کپی اطلاعات به دفتر ما بیاورید. کل اطلاعاتتان را برایتان بازیابی اطلاعات می کنیم مشکل خاصی نیست. مشکل هارد شما احتمالا بدسکتور می باشد که قابل بازیابی اطلاعات می باشد.

بجز سوختن هارد مشکلات دیگری هم برای هارد لپ تاپ بوجود می آید که درصد بالایی از این مشکلات هارد تعمیر و اطلاعات بازیابی می گردد. اگر هارد صدا می دهد حتما باید جراحی هارد گردد.

بعد از ریکاوری اطلاعات وضعیت هارد مشخص می گردد و در صورت امکان هارد نیز تعمیر می گردد.

۴ thoughts on “مشکل هارد لپ تاپ

  1. سلام . هارد لپ تابم مشکل پیدا کرده و سیستم در صفحه ستاپ بایاس میره . اصلا بالا نمیاد . هارد رو درش آوردم و با یو اس بی به صورت اکسترنال به سیستم دیگری زدم اما بازم دیسک میچرخید اما هد عقب جلو نمیره . اشکال کار کجاست ؟

    1. تا هارد تست نگردد نمی توانیم بگوییم اشکال کار کجاست . می تواند موارد زیر باشد.
      برد هارد – ماژول هارد – بدسکتور – هد هارد – سطح دیسک – سرویس ا ری آ – موتور هارد – مدیا – اتصالات قطعات و ….

  2. اگه هارد اینترنال یک لپتاپ رو جدا کنیم و دوباره وصل کنیم نیازه که ویندوز دوباره نصب شه؟ (قاب لپتاپ شکسته و برای تعمیرش هارد باید جدا بشه)

Comments are closed.