overwrite

ریکاوری اطلاعات هارد پارتیشن شده

۱ Star۲ Stars۳ Stars۴ Stars۵ Stars (۲ رای, میانگین: ۵.۰۰ از ۵)
Loading...

نکات خوب درباره هارد و ریکاوری.

معنی ريكاوري هارد یا فلش چیست ؟ به تکنیک برگرداندن اطلاعات گویند که راه و روش های مختلفی دارد.

چگونگی بازگرداندن اطلاعات درایو هارد فرمت شده بستگی به علم خاص در این رشته دارد موفقیت در برگرداندن کامل اطلاعات هارد دیسک شانسی نیست اگر درایو هارد را فرمت پارتیشن بندی پاک دیلت کنید باز هم اطلاعات در داخل آن باقی می ماند و قابلیت ریکاوری دارد HARD FORMATTED قابل بازیابی اطلاعات است بشرط آنکه داخل هارد چیزی نریزید.

یکی از بهترین برنامه ترمیم پارتیشن های معیوب هارد pc3000 روسی می باشد به کمک نرم افزار های ریکاوری اطلاعات میتوان دیتا های پاک شده را برگرداند.

ما هر روز سخنانی مانند هاردم پریده پارتیشن هایم ناپدید شده هاردم مشکل دار شده اطلاعاتم غیب گشته دیتام پاک و حذف شده فرمت شده را می شنویم و طبق گفته های مشتری راه حل ریکاوری اطلاعات درایو هارد را پیدا می کنیم.

یکی از ایرادات هارد دیسک این است که مشتری می گوید تمام پارتیشن های هاردم یکی شده باز نمی شود و راو RAW گشته است. ریکاوری اطلاعات این هارد ها برای ما چند دقیقه می باشد حتی اگر پارتیشن های هارد از نوع داینامیک باشد.

پارتیشن های هارد داینامیک را براحتی بازیابی اطلاعات می کنیم و این که می گویند این مدل هارد ها ریکاوری نمی شود اشتباه است اتفاقا تمام اطلاعات هارد مثل روز اول برمی گردد.

به گفته مشتری درایو های هاردم باز نمیشه و وقتی بعد از زمان زیادی باز می شود سیستم هنگ می کند این مشکل می تواند بعلت خراب شدن سکتور های هارد یا بد کار کردن هد آن اتفاق بیفتد و اگر هارد را زود برای ریکاوری اطلاعات دست ما برسانند کل اطلاعات را بازیابی اطلاعات می کنیم و هر چه با هارد کلنجار بروند باعث خرابی بیشتر هارد می گردند و امکان دارد هد هارد بشکند و ریکاوری هارد اکسترنال بسیار سخت تر گردد.

طریقه پارتیشن بندی هارد با نرم افزار های گوناگون اشتباه است هارد را فقط با خود ویندوز پارتیشن بندی کنید.

تغییر حجم پارتیشن ها با حفظ اطلاعات قبلی با نرم افزار های مربوطه آن اشتباه بزرگی است روش صحیح این است که اطلاعات را جایی ذخیره کنید و هارد را دوباره پارتیشن بندی کرده و اطلاعات را دوباره به آن باز گردانید.

ریکاوری اطلاعات ناپدید شده درایو ها اگر دستکاری نشود برای ما حدود چند دقیقه می باشد پس از دستکاری هارد بپرهیزید.

باز نشدن اطلاعات پارتیشن هارد های اکسترنال دلایل مختلفی دارد یکی از مهم ترین آنها افتادن بد سکتور زیاد روی هارد است.

اطلاعات ریکاوری شده پارتیشن ها یا فایل ها و دیتا های بازیابی شده تان را روی خود هارد نریزید این کار باعث اور رایت شدن اطلاعات آن هارد می شود و اطلاعات آن هارد برای همیشه از بین می رود و ریکاوری اطلاعات غیر ممکن می گردد.

از كار افتادن يكي از درايو هاي هارد مشکل شایعی است که براحتی قابل حل و درست شدن است و اطلاعات در خود هارد درست و بر می گردد باز نشدن و حذف شدن درایو هارد اکسترنال بر اثر گذاشتن پسورد هم مشکلی است که برای مشتری بعد از فراموش کردن رمز هارد پیش می آید.

در ریکاوری اطلاعات توجه زیاد داشته باشید که اگر رمز هارد های اکسترنال مخصوصا وسترن دیجیتال را گم کنید برای همیشه اطلاعات تان را از دست می دهید و اینکه بعضی ها می گویند هارد دیسک را اول فرمت کنید و بعد اطلاعات آن را ریکاوری کنید حرف واقعا اشتباه و غلطی است که طرف هنوز هیچی از هارد و ساختار این گونه اطلاعات هارد نمی داند.

ریکاوری هارد باید بدون فرمت کردن هارد باشد خسته شدیم از بس به این کسانی که به قول خودشان آخر بازیابی اطلاعات هستند گوش زد کردیم که این کار را نکنند و بد تر از آن
خیلی ها هم اطلاعات ریکاوری شده را در خود هارد مشتری می ریزند و باعث می شوند که اطلاعات مشتری برای همیشه از بین برود.

بهترین دانلود آموزش نرم افزار و برنامه ریکاوری فایل های پارتیشن درایو هارد اکسترنال فرمت و حذف و پاک و پارتیشن بندی شده آموزش PC3000 می باشد.

برای جلوگیری از ریکاوری هارد می توان هارد را ( Low level ) لولول فرمت کرد.

کلینیک هایی که خدمات ريكاوري ارائه میدهند مهم است بدانید که از چه امکاناتی استفاده می کنند و باید قابل اعتماد باشند.

در زمینه اطلاعات از دست رفته همان طور که احتیاج به تخصص بسیار می باشد لازمه کار ابزار ريكاوري قوی از جمله pc3000 نیاز یک متخصص بازیابی اطلاعات است که خوشبختانه در ایران وجود دارد.

فایل ها ممکن است بر اثر اشتباه کاربر یا بخودی خود از دسترس خارج شود.

ريكاوري فولدر ها در جای اصلی خود و قابل اجرا بودن دیتا در انواع فرمت Ntfs Fat32 برخی از ویژگی های یک مرکز حرفه ای ريكاوري هارد می باشد.

میدانید توانایی نرم افزار ها برای بازیافت اطلاعات حذف شده توسط افراد به دلیل فرمت کردن مموری یا هارد دیسک مختلف است.

هر وقت اطلاعات شما بصورت تصادفی پاک شد از افراد کاردان در این زمینه کمک بگیرید.

Professional Data Recovery from hard مراکز باید در بازیابی دیتا حرفه ای باشند.

ریکاوری اطلاعات هارد پارتیشن شده

امتیاز
تاریخ بازنگری
موضوع
ریکاوری اطلاعات هارد پارتیشن شده
رتبه
51star1star1star1star1star

پست های پیشنهادی

One thought on “ریکاوری اطلاعات هارد پارتیشن شده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *