حذف کامل اطلاعات بدون امکان ریکاوری

حذف کامل اطلاعات بدون امکان ریکاوری برای فروش هارد

نرم افزار حذف دائمی اطلاعات و فرمت و پاک کردن کامل فایل بدون امکان بازگشت و ریکاوری از روی هارد کامپیوتر

سوال :

سلام ، من میخوام هارد دیسک اینترنال را قبل از اینکه بفروشمش اطلاعاتش را برای همیشه حذف کنم

که شخصی که هارد را میخرد نتواند اطلاعات حذف شده را بازیابی کند

آیا روشی برای حذف شدن همیشگی اطلاعات وجود دارد

که با بازیابی هم نشود اطلاعات را برگرداند؟

هومن نورمحمدی:
شما می توانید از نرم افزار low level format استفاده کنید این نرم افزار باعث حذف کامل اطلاعات شما از هارد اینترنال یا اکسترنال یا رم یا فلش می گردد.

بعد از فرمت کردن دیوایس مورد نظرتان امکان ریکاوری اطلاعات صفردرصد می گردد .

این برنامه برای تعمیر هارد نیز استفاده می گردد .

لولول کردن هارد باعث می شود تمام سکتور های هارد اور رایت گردد .

فایل زیر را دانلود کنید و مراقب باشید اشتباهی هارد دیگر را پاک نکنید که امکان بازگشت اطلاعات نیست .

دانلود  نرم افزار حذف کامل اطلاعات بدون امکان ریکاوری

۸ thoughts on “حذف کامل اطلاعات بدون امکان ریکاوری برای فروش هارد

  1. سلام خسته نباشید در مورد حذف با این نرم افزار میخواستم بپرسم هاردی رو که به وسیله این نرم افزار حذف شده باشه شما هم نمیتونید بازیابی کنید یا به وسیله دستگاه های پیشرفته شما قابل بازیابی هست؟

  2. سلام. من با برنامه low level format هارد لپ تاپو فرمت کردم. بعدش اقدام به نصب ویندوز کردم. موقع نصب ویندوز هم پارتیشن ویندوز رو تبدیل به یک پارتیشن کردم. اما بازم متاسفانه با نرم افزاری رکاوری همه اطلاعاتم بازیابی شد.
    راهکار چیه؟ من میخوام لپ تاپمو بفروشم اما نگران اطلاعات شخصیم هستم.

  3. سلام به هارد اکسترنال wd element دارم که توی درایو ها نمیاد ولی تو دیسک منیجمنت میاد و رنگش سیاهِ برام مهم نیست اطلاعاتش پاک بشه ولی میخوام این مشکلش برطرف بشه با کدوم ترم افزار بهتره که فرمت کنم

  4. با سلام و احترام.
    ضمن تشکر بابت وقت و انرژی که صرف پاسخ به سوالات و مشکلات امثال بنده مینمایید.
    مشکل بنده این است که مدتها قبل یک هارد اکسترنال wd که کاملا سالم وبه تازگی خریداری شده بود را با نرم افزار hdd فرمت (low format)کردم.بعد از اتمام فرمت دیگر هارد قابل استفاده نبود.در سیستمهای مختلف خوانده و شناسایی می شد اما فضای قابل استفاده را صفر اعلام میکرد و بازهم نمیشد.نه با نرم افزارهای پارتیشن سازی،پارتیشن بندی می شد(در این گونه نرم افزار ها تا زمانی که به پورت وصل بود یا زمانی بسیار طولانی صرف بالا آمد ن نرم افزار پارتیشن بندی میشد یا error میداد و نرم افزار باز نمی شد.در مواردی هم که استثنا نرم افزار باز میشد اصلا گزینه هارد در موارد قابل اسکن نبود.در آخر اینکه بنده ازاهالی سینما و تلویزیون هستم و وجود هارد برایم حیاتی ست.با این وجود بعد از گذشت حدود یکسال از خراب شدن هارد نه توانی مالی برای تعمیرش داشتم نه اینکه در اینترنت و مشورت با همکاران تان توانستم راهکاری بیایم.تاکنون نیازم را با مموری های حجم بالا بسختی بر طرف کرده اما بعد از مدتها آشنایی با سایت شما بلاخره دل را بدریا زدم و با گفتن مانع مالی که سبب تعمیر نشدن هارد گردیده است خواستم بدانم که راهکاری هست که بنده بتوانم بدون صرف هزینه مشکل را برطرف ؟

Comments are closed.