کپی گرفتن از قفل سخت افزاری هارد

همیشه سعی کنید از اطلاعات بک آپ بگیرید زمان خراب شدن هارد اکسترنال یا اینترنال مشخص نیست. بعضی مواقع هارد قبل از زمان گارانتی خراب می گردد که این روز ها بسیار اتفاق می افتد . بنابراین همیشه از اطلاعات هارد بک آپ داشته باشید مخصوصا هارد اکسترنال که احتمال خراب شدن آن از هارد اینترنال بیشتر است و علت آن این است که اکثر هارد های اکسترنال قابل حمل و جابجایی هستند.

می توانید از نرم افزار های تست هارد برای وضعیت هارد سیستم استفاده کنید این نرم افزار ها وضعیت بدسکتور های هارد را در طول زمان مشخص می کنند و سلامت هارد در حال خراب شدن را به شما اعلام می نمایند. بهترین نرم افزار تست هارد Hard sentinel می باشد.

بعضی از هارد های دستگاه های خاص دارای قفل سخت افزاری می باشند شرکت های تولید کننده دیتا برای آنکه اطلاعات هارد کپی برداری نشود روی هارد قفل سخت افزاری می گذارند که دیگر نرم افزار های ایمیج گیری از کپی کردن این مدل هارد ها عاجزند. مرکز ما به راحتی قفل سخت افزاری این مدل هارد ها را حذف یا کپی می کند. ما با باز و کپی کردن قفل سخت افزاری با نرم افزار PC3000 از هارد بک آپ می گیریم.

قفل سخت افزاری باعث می شود هارد در هیچ سیستمی شناسایی نشود و این امر باعث می گردد نرم افزار های معمولی هارد را شناسایی نکنند. کپی کردن قفل سخت افزاری یکی از کار های دستگاه PC3000 روسی می باشد.

اگر ویندوز اورجینال دارید و می خواهید در صورت از بین رفتن دوباره آن را داشته باشید.

اگر در ویندوز برنامه ای دارید که دیگر سی دی نصب آنرا ندارید.   backupnovin

اگر سخت افزاری در حال کار در سیستم دارید که دیگر درایور راه انداز آنرا ندارید.

اگر دستگاهی دارید که در حال کار است و می خواهید هارد دیگری داشته باشید که در صورت خراب شدن هارد سیستم یا برنامه های آن, دستگاه با هارد کپی به کار خود ادامه بدهد.

می توانید هارد آن را به شرکت ما بیاورید تا یک نمونه مثل خودش برایتان بک آپ و ایمیج درست کنیم.

حتی اگر شرکت سازنده این هارد را قفل سخت افزاری زده باشد یا این هارد بدون پارتیشن باشد یا سیستم عاملی دارد که باید دستگاه خاصی را راه اندازی کند یا .........

بک آپ گیری در این شرکت بصورت ایمیج سخت افزاری انجام می شود و

این امر باعث می شود هارد اصلی شما هیچ وقت خراب نگردد.

انتقال ویروس انجام نمی گیرد و

تمامی فایلهای دیتای شما کامل کپی میگردد و

هیچ وقت در حال عملیات ایمیج, بک آپ گیری قطع نمی شود و ارور نمی دهد .

اگر دستگاه شما هاردهای ظرفیت بالا را ساپرت نمیکند مشکلی نیست هاردتان را با سیستم تان مچ می کنیم و تبدیل به ظرفیت دلخواه سیستم شما می کنیم.

منابع دیگر

PC3000

بهترین نرم افزار ایمیج گیری و بک آپ گیری هارد

بازیابی پسورد هارد

نحوه شکستن قفل سخت افزاری هارد

ریکاوری سخت افزاری هارد

بازیابی سخت افزاری اطلاعات هارد